کد خبر: 760097 A

عضو کمیته فنی استقلال گفت: فرهاد مجیدی به دنبال این است که به عنوان دستیار در تیم بماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا از ورزشگاه آزادی، پرویز مظلومی پیشکسوت استقلال در رابطه با دیدار آبی پوشان برابر الدحیل گفت: بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند آنها مقابل تیمی قوی که در ۹۰ دقیقه بازی نشان داد تیم‌ای حرفه‌ای است علمکرد خوبی داشتند و آنها تلاش‌شان را کردند تا در این بازی نتیجه بگیرند. اتفاقات قبلاً افتاد موقعی که در قطر ۳ بر صفر باختیم آنجا حذف شدیم.

او ادامه داد: باید بنشینند و مسائل را بررسی کنند و از گذشته درس بگیرند چرا که مردم انتظار دارند یک تیم قوی برای فصل بعد ساخته شود.

مظلومی در خصوص نقش کمیته فنی این باشگاه افزود:‌کمیته فنی غیرفعال بود قطع ارتباط شده بود چون سرمربی تیم گفته بود من کمیته فنی را قبول ندارم. ما هم کنار کشیدیم که تیم دچار حاشیه نشود اما اکنون یک هفته است که به صورت پررنگ کار و تلاش می‌کنیم. فرهاد مجیدی هم تلاش می‌کند او ریسک کرد و در این بازی‌های باقیمانده آمد که کمک کند. ان‌شاءالله اگر با این منوال پیش برود آینده تیم خوب خواهد بود. ما هم تلاش‌مان را بیشتر می‌کنیم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درباره گزینه های سرمربی آینده استقلال گفت:‌ اصلاً روی گزینه ایرانی بحث نشده است حتماً باید خارجی باشد ضمن اینکه ما باید وضعیت اقتصادی مملکت‌مان را در نظر بگیریم. الان باید با دلار ۱۴ هزار تومانی مربی بیاوریم. باشگاه تلاش می‌کند که این اتفاق بیافتد.

مظلومی در خصوص ادامه همکاری فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال گفت: فرهاد مجیدی به دنبال این است که به عنوان دستیار در تیم بماند. 

وی درباره مسئولیت شفر در حذف آبی پوشان گفت:‌ همانطور که در بردها همه سهیم هستند در باخت‌ها هم همه سهم دارند سرمربی مسئول تیم است زمانی که تیم می‌برد و آنقدر شادی می‌کند باید در باخت هم قبول کند که سهیم بوده است.

مظلومی  درباره امکان اینکه او گزینه مربیگری استقلال در فصل آینده باشد، پاسخ داد: خیر. گزینه نیستم لطفاً حاشیه درست نکنید.

استقلال بازی دلار فرهاد مجیدی کمیته فنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر