کد خبر: 760029 A

کاپیتان ذوب آهن در مورد شرایط تیمش پیش از بازی با الزورا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، کاپیتان ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی با الزورا ابتدا درباره شرایط بازی برابر نماینده آسیایی عراق و آمادگی خود گفت: خیلی خوشحالیم که در این مکان مقدس، در جوار مرقد مطهر اباعبدالله (ع) و حضرت ابوالفضل هستیم، این خیلی خیلی باعث خوشحالی بازیکنان است. درباره بازی فردا هم باید گفت بازی بسیار سختی داریم. اکثر بازیکنان‌مان آماده هستند. انشالله فردا یک بازی خیلی خوب برابر یک تیم خوب انجام دهیم و بتوانیم با نهایت تمرکز به برتری برسیم.

کاپیتان ذوبی‌ها در پاسخ به سوالی که درباره هواداران الزورا که احتمالا کاملا ورزشگاه را پر خواهند کرد پرسیده شد گفت: هواداران عامل زیبایی و جذابیت اصلی فوتبال هستند و حضور آنها باعث می شود تا بازی ها لذت بخش شوند. اما ما هم تیمی حرفه‌ای هستیم و مهم این است که تمام تمرکز خود را روی بازی بگذاریم و آن چیزی که مربی می خواهد را به انجام برسانیم.

او ادامه داد: البته ما در ایران از این شرایط به دور نیستیم. بازی‌های بسیاری هم در ایران هستند که هواداران زیادی برای دیدن آنها به ورزشگاه می‌آیند و بنابراین آمادگی کامل برای حضور در دیداری با هواداران فراوان داریم.

ذوب آهن لیگ قهرمانان آسیا الزورا عراق قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر