کد خبر: 760023 A

سرمربی ذوب اهن در مورد تقابل با الزورا در عراق صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری درباره شرایط بازی ذوبی ها برابر الزورا عراق گفت: بازی فردا هم برای ما و هم برای الزورا بسیار مهم و سرنوشت سازی هم برای ما و هم برای حریفمان است. الزورا پس از چند سال مجوز حضور در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را گرفته است و در این بازی نیز در خانه به میدان می رود. آنها یکی از دو تیم فوق العاده خوب فوتبال عراق هستند.

او ادامه داد: ما به صعود فکر می کنیم اما ضمانتی برای این کار نداریم. ما دو بازی سخت پیش رو داریم یکی از برابر الزورا و پس از آن در دیدار برابر النصر عربستان که هر دو بازی نیز در کربلا برگزار خواهند شد. ما کربلا را به این خاطر انتخاب که خانه دوم ایرانی هاست. بهرحال به بازیکنانم افتخار می کنم که تا این مرحله توانستند حضور داشته باشند.

مربی ذوبی ها در پاسخ یه سوالی که عنوان شد ما می دانیم که ذوب آهن تیم خوبی است اما تیم الزورا نیز تغییراتی داشته است. این می تواند باعث توقف تیم شما شود گفت: ما تیم الزورا را بسیار خوب آنالیز کردیم. الزورا تیمی فیزیکی است که با قدرت بدنی بالایی هم بازی می کند. تمام تغییرات این تیم را می دانیم. حتی بازیکنانی که محروم هستند و یا مصدوم شدند. به طور کل باید بگویم ما برای بازی فردا پیش بینی هر اتفاقی را با توجه به شناخت مان کرده ایم.

منصوریان در ادامه حرف هایش گفت: ذوب آهن چند سال به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند اما نمی تواند به مرحله بالاتر برود. حالا ما باید ببینیم که چه باید کرد که موجبات صعود تیم را فراهم کند. در این باره همه شرایط را مورد بررسی قرار داده ایم. ما بازیکنان جوان زیادی داریم که به همراه باتجربه های تیم می توانند در این بازی ها باعث موفقیت تیم شوند. ما پیش بینی همه اتفاقات را برای بازیهای مورد نظر کردیم تا بتوانیم طلسم این سال ها را بشکنیم و از این مرحله نیز صعود کنیم.  

از سرمربی ذوبی ها درباره اینکه اگر به مرحله بعدی صعود کند بازیکنان دیگری نیز به تیم خود اضافه خواهند کرد یا خیر گفت: ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و از همه آنها راضی هستیم. تمرکزمان را گذاشتیم تا بتوانیم همین بازیکنان را خحفظ کنیم چرا که تیم یک دست و خوبی داریم که می خواهیم با آن موفقیت های خود را بیشتر کنیم.

ذوب آهن بهترین تیم ایران در آسیاست. آیا می خواهید صدرنشینی را حفظ کنید یا خیر؟ صعود هدف اول ماست اما پس از آن راضی هستیم که با بیشترین امتیاز بازی های باقیمانده را به پایان برسانیم و بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم.

ذوب آهن لیگ قهرمانان آسیا منصوریان الزورا عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر