کد خبر: 759996 A

هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

پرسپولیس در حالی که برای حذف نشدن نیاز به امتیاز داشت در تاشکند به مصاف پاختاکور رفت و با شکست یک بر صفر از بازی‌ها حذف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:30 امروز به وقت تهران در ازبکستان میهمان پاختاکور بود و در شرایطی به مصاف این تیم رفت که با توجه به کسب 4 امتیاز از 4 بازی قبلی خودش برای ماندن در رقابت‌ها نیاز به حداقل یک امتیاز از این دیدار داشت ولی با شکست یک بر صفر از رقابت‌ها حذف شد.

 

ورزشگاه مرکزی پاختاکور

داور:کریستفر جیمز بث 

 

کارت زرد:  ماشاریپوف دقیقه 64 از پاختاکور​

کارت قرمز:

گل: ایگور سرگییف (86) برای پاختاکور

 

ترکیب پاختاکور:

سنجر کواتوف، فرخ سیفیف، شرزود اعظمف، ایگور کریمتس، سردار صبریخاچیف، علیجونوف، سیدیکوف (26- سوبیت سیندارف)، خامروبکوف، جلا‌ل‌الدین ماشاریپوف، مرات بیکمائف (77- سرگییف) و دراگان چران

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، سروش رفیعی (70- ترابی)، امید عالیشاه (63 - ماریو بودیمیر)، سیامک نعمتی و علی علیپور

 

دقایق حساس بازی:

 

دقیقه 86 (پاختاکور یک - پرسپولیس صفر /ایگور سرگییف): ایگور سرگییف بازیکن تعویضی پاختاکور از گوشه محوطه جریمه شوتزنی کرد و توپ پس از برخورد به سیدجلال وارد دروازه شد.

دقیقه 85: ترابی با چرخشی زیبا به سمت دروازه پاختاکور شوت زنی کرد اما این توپ هم تبدیل به گل نشد.

دقیقه 79: علی جانوف از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 76: پاس استثنایی احمد نوراللهی به علی علیپور رسید و او وارد محوطه جریمه شد و توپ را به بودیمیر سپرد اما ضربه مهاجم کروات بسیار آروم بود و گل نشد.

 

دقیقه 63: شوت ماشاریپوف را بیرانوند مشت کرد.

دقیقه 62: سانتر ماشاریپوف با دفع ناقص بازیکنان پرسپولیس همراه و باعث شد پاختاکوری ها دو بار در موقعیت شوتزنی قرار بگیرند اما هر دو ضربه با برخورد به پرسپولیسی ها همراه شد.

دقیقه 55: امید عالیشاه کرنر را سریع آغاز کرد و به سروش رفیعی پاس داد اما او نتوانست توپ را به خوبی سانتر کند.

دقیقه 47: در پی برخورد آلیجانف با سروش رفیعی، داور یک ضربه ایستگاهی برای میزبان اعلام کرد. ارسال توپ با ضربه سر دراگان به شکل خطرناکی از کنار دروازه میهمان گذشت

 

دقیقه 45: امید عالیشاه در سمت چپ متوقف و داور اعلام ضربه خطا کرد. ارسال عالیشاه در دو مرحله، دروازه میزبان را تهدید کرد اما توپ، راهی به دروازه نیافت. 

دقیقه 41: پرسپولیس در سمت راست به ضربه کاشته رسید. ارسال توپ با ضربه دیدنی بازیکن قرمزپوش توسط گلر حریف مهار شد و در یک رفت و برگشت شوت از راه دور نیز در دستان دروازه‌بان پاختاکور قرار گرفت.

دقیقه 40: شوت زیبای نعمتی از پشت هجده قدم، از کنار دروازه میزبان گذشت.

دقیقه 35: بیرانوند از دروازه دور شده بود و ماشاریپوف از وسط زمین توپ را بلند به سمت دروازه ارسال کرد و توپ به بیرون رفت.

دقیقه 28: سرخپوشان از جناح راست صاحب کرنر شدند. ارسال عالیشاه با ضربه سر کامیابی نیا همراه شد و توپ از روی دروازه میزبان عبور کرد.

دقیقه 19: بار دیگر تیم میزبان از سمت چپ حرکت کرد و ارسال توپ با ضربه سرضرب و خطرناک بازیکن پاختاکور توسط بیرانوند دفع شد.

دقیقه 16: ضربه کاشته از سمت چپ برای پرسپولیس با پاس عالیشاه و شوت رفیعی دفع شد و توپ در یک رفت و برگشت با شوت نعمتی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 12: تیم میزبان از سمت چپ صاحب یک ضربه کاشته شد. ارسال توپ به شکل خطرناکی پس از برخورد به سر مهاجم پاختاکور و پای تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 8: شوت دراگان با اختلاف از روی دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 3: حرکت و ارسال سرخپوشان از سمت راست به سروش رفیعی رسید که ضربه بی‌دقت او از بالای دروازه گذشت.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور ازبکستان پاختاکور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر