کد خبر: 759859 A

سرپرست تیم ملی فوتسال بانوان ایران می گوید بازی های تدارکاتی تیم ملی در تورنمنت بین المللی روسیه بسیار به روند آماده سازی و کسب تجربه برای دختران فوتسالیست کمک می کند.

به گزارش ایلنا،بازی های تیم ملی فوتسال دختران ایران که به منظور شرکت در یک تورنمنت بین المللی چهارجانبه فوتسال راهی روسیه شده است از امروز آغاز می شود.
 آتوسا حجازی در خصوص این دوره از مسابقات گفت: تمام بچه ها از لحاظ بدنی و روحی شرایط بسیار خوبی دارند و امروز ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف تیم ملی پرتغال می رویم که تیم دوم اروپاست، پس فردا با روسیه میزبان که تیم سوم اروپاست و 19 اردیبهشت به مصاف اسپانیا قهرمان اروپا خواهیم رفت.

سرپرست تیم ملی فوتسال بانوان ایران ادامه داد: بلافاصله بعد از پایان مسابقات روز 20 اردیبهشت به ایران بر می گردیم. همه شرایط برای یک اردوی خوب اینجا با همکاری سفارت ایران مهیاست و هرچقدر این مسابقات تدارکاتی بیشتر باشد به تجربه اندوزی و آمادگی بیشتر تیم ایران کمک می کند. اولین بازی رسمی ما مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 خواهد بود که پله پله برای آن آماده می شویم.

حجازی در پایان گفت: اگر تیم های حریفمان قهرمان اروپا هستند بچه های ما هم قهرمان آسیا هستند و چیزی کم ندارند. هرچند مسابقات تدارکاتی است بسیار امیدوار هستیم نتایج خوبی در این سه بازی کسب کنیم.

 

فوتسال دختران ایران آتوسا حجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر