کد خبر: 759809 A

سخنگوی باشگاه: تنزل داور چه دردی از ما دوا می‌کند؟

سخنگوی باشگاه داماش گیلانیان درباره اتفاقات مسابقه روز گذشته برابر نیروی زمینی تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال داماش گیلانیان روز گذشته در چارچوب مسابقه برگشت مرحله پلی آف لیگ دسته دوم میزبان تیم نیروی زمینی بود و با نتیجه دو بر یک در بازی با تصمیمات بحث برانگیز داوری شکست خورد تا از صعود به لیگ یک بازبماند.

میثم محبوب، مدیر رسانه‌ای تیم داماش در گفت و گو با خبرنگار ما درباره اینکه آنها قصد کناره گیری از مسابقات جام حذفی را دارند اظهار داشت: با توجه به اتفاقی که روز گذشته برای ما افتاده، هیات مدیره باشگاه به احتمال زیاد امشب یا فردا صبح تشکیل جلسه می‌دهد تا در این باره تصمیم گیری کنند. 

او ادامه داد: ما تیم خصوصی هستیم و با مشکلات اقتصادی که وجود دارد تا اینجا پیش آمدیم ولی با نامهربانی و اشتباهات واضح حق ما خورده شد. دقیقه یک گل زدیم از حریف پیش افتادیم، در دقیقه 20 هم روی پرتاب اوت دستی به گل رسیدیم اما آفساید اعلام شد. در نیمه دوم هم دو پنالتی برای ما نگرفتند ضمن اینکه در نیمه اول هم دفاع اخر آنها به راحتی توپ را با دست لمس کرد که داور هیچ اخطاری به او نداد و بازی دنبال شد.

محبوب درباره اظهارات داود رفعتی درباره اینکه تصمیمات داوری در این مسابقه روی روند بازی تاثیرگذار نبوده و در نهایت مسابقه با تساوی به پایان می‌رسیده گفت: من یک سوال دارم بازی که در دقیقه 20 در زمین تیم میزبان دو بر صفر شود مگر پلی استیشن است که با همان نتیجه تمام شود؟ از کجا معلوم ما چند گل دیگر نمیزدیم؟ گفته‌اند که داور و کمک داور این بازی را یک لیگ تنزل می‌دهند، این چه دردی از ما دوا می‌کند؟ وقتی ما در زمین خودمان مقابل هوادارانمان حق مان ضایع می‌شود باید در فینال مقابل سپاهان یا پرسپولیس بازی کنیم و قرار است فینال در دوازدهم با توجه به اینکه مسابقات لیگ دو تمام شده است هزینه کنیم و این چه فایده دارد که دوباره بخواهند حق ما را ضایع کنند؟ قرار نبوده که چیز اضافه‌ای به ما بدهد ما حق خودمان را می‌خواستیم. ما چندین بار به آقای رفعتی گفته بودیم که داوری را انتخاب کنید که حق را به حقدار بدهد.هر کسی فیلم بازی را ببیند متوجه اشتباهات می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه داماش اعتراض رسمی خود را به فدراسیون تحویل داده یا خیر گفت: بازی دیشب ساعت هفت و نیم تمام شده و با اوضاع احوال به هم ریخته‌ای که داریم احتمالا امشب یا فردا در اولین فرصت در این باره تصمیم گیری می‌شود. کناره گیری ما از مسابقات لفظی مطرح شده است. 

لیگ دسته دوم داماش گیلانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر