کد خبر: 759742 A

روز سرنوشت استقلال؛

استقلال بازی رفت را در دوحه با 3 گل به حریف واگذار کرده و امشب هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی، باعث حذف آبی‌ها خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در گروه سوم اما استقلال تهران از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت. این دومین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال و البته اولین نبرد بین‌المللی او در این کسوت است. هر چقدر بازی اول برابر تیم سقوط‌کرده استقلال خوزستان ساده بود و فرهاد توانست با چهار گل ورودش به دنیای مربیگری را جشن بگیرد، مسابقه‌ امروز سخت و طاقت‌فرساست. استقلال بازی رفت را در دوحه با 3 گل به حریف واگذار کرده و امشب هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی، باعث حذف آبی‌ها خواهد شد.

الدحیل حتی با کسب یک نتیجه مساوی برابر استقلال هم قادر خواهد بود این تیم را از گردونه مسابقات اوت کند، چرا که حتی در صورت باخت تیم قطری به الهلال در روز آخر و نیز پیروزی استقلال، وضعیت الدحیل در بازی رودررو بهتر خواهد بود و آن‌ها بالا می‌روند. بنابراین استقلال امروز باید با تمام قوا به میدان برود و از دقیقه اول فقط به کسب پیروزی فکر کند. در سمت مقابل انتظار می‌رود الدحیل بازی را تدافعی شروع کند و بیش از هر چیز به قطعی کردن صعودش بیندیشد، اما در عین حال آن‌ها در ضدحملات تیم خطرناکی خواهند بود.

سرعت انتقال الدحیل بسیار بالاست. این تیم مهاجم زهرداری مثل معز علی را در اختیار دارد که آقای گل جام ملت‌های آسیا شده است. استقلال ابدا نباید این تیم را ساده در نظر بگیرد؛ مخصوصا که آن‌ها بدشان نمی‌آید به عنوان تیم سرگروه صعود کنند و حتما تلاش می‌کنند جای الهلال را در صدر جدول بگیرند. تیم‌های اول و دوم صعود کرده از این گروه در مرحله یک‌هشتم نهایی به طور ضربدری با تیم‌های اول و دوم گروه چهار (پرسپولیس و رقبا) ملاقات خواهند کرد.

فرهاد مجیدی برای بازی امشب ا...یار صیادمنش و گادوین منشا را خط زده است. دیگر بازی این گروه‌ امشب از ساعت 23:30 در عربستان بین الهلال و العین امارات برگزار خواهد شد.

 

استقلال لیگ قهرمان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر