کد خبر: 759556 A

بازیکن پدیده شهر خودرو گفت: فشار قهرمانی روی ما نیست. تیم ما برای قهرمانی بسته نشده اما در طول فصل و رفته رفته شرایط‌مان خوب شد و توانستیم نتایج خوبی بگیریم.

به گزارش ایلنا، امین قاسمی‌نژاد بعد از پیروزی یک بر صفر پدیده مقابل سایپا گفت:‌ من تشکر می‌کنم از هوادارانی که به اینجا آمدند تا ما را حمایت کنند. سه امتیاز خیلی خوب به دست آوردیم. برای این بازی استرس داشتیم به خاطر همین در نیمه اول کارمان آن طور که می‌خواستیم شکل نگرفت اما در ادامه و در نیمه دوم رفته رفته به بازی مسلط شدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری نیز بزنیم.

قاسمی‌نژاد در مورد اینکه آیا  گرفتن سهمیه راضی هستند یا قهرمانی، گفت: فشار قهرمانی روی ما نیست. تیم ما برای قهرمانی بسته نشده اما در طول فصل و رفته رفته شرایط‌مان خوب شد و توانستیم نتایج خوبی بگیریم الان همه چیز دست خودمان است و باید در بازی‌های باقی مانده برای کسب سه امتیاز به میدان برویم.

هافبک تیم پدیده در خصوص قراردادش با این تیم و اینکه آیا از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارد، گفت: من با تیمی صحبت نکرده‌ام قراردادم تمام شده اما فکرم در حال حاضر روی بازی‌های باقیمانده پدیده است.

وی در خصوص اینکه سال گذشته برای بقا در لیگ جنگیدند اما امسال حتی برای قهرمانی هم امید دارند،‌گفت: امسال با وجود یحیی گل‌محمدی درک متقابلی بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شد و نیم‌فصل اول کمی فرازونشیب داشتیم اما هفته به هفته بهتر شدیم و تیم خوبی و همدلی شدیم.

امین قاسمی نژاد پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر