کد خبر: 759530 A

سرمربی تیم سایپا گفت: نه قبل از بازی با ذوب آهن با من صحبتی نشده است و بعد از بازی با ذوب آهن بود. اگر شایعه ای وجود داشته به من ربطی ندارد.

به گزارش ایلنا،  ابراهیم صادقی بعد از شکست یک بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: قبل از صحبت در مورد بازی باید از مهندس سلیمانی مدیرعامل گروه خودرو سازی تشکر کنم و همچنین از جناب مدبر و هیات مدیره باشگاه که من را حمایت کردند تشکر می‌کنم. پدیده انگیزه بالایی داشت که سهمیه آسیایی بگیرد و شرایط شان خیلی بهتر از ما بود. نیمه اول خیلی خوب کنترلشان کردیم در نیمه دوم روی تعویض بازیکنان ما در یارگیری دچار اشتباه شدند و یار را گم کردند و گل خوردیم. مهم برای من این بود که بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و فقط در یک لحظه تمرکز شان بهم خورد و شکست خوردیم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه قبل از بازی با ذوب آهن به شما گفته بودند سرمربی سایپا می شوید،  گفت: نه  قبل از بازی با  ذوب آهن با من صحبتی نشده است و بعد از بازی با ذوب آهن بود. اگر شایعه ای وجود داشته به من ربطی ندارد. به دایی گفتم اگر با من صحبت کردند بلافاصله به شما می‌گویم که وقتی با من صحبت شد با دایی تماس گرفتم و ابتدا او تلفنم را جواب نداد و بعد خودش تماس گرفت و سپس با دایی مشورت کردم که یکی از بزرگان فوتبال است. تصمیم سختی بود باید در کمتر از ۴ ساعت تصمیم می‌گرفتم. من ۱۹ سال است که در سایپا هستم و تمام هزینه های مربیگری ام را باشگاه پرداخت کرده و اکنون توقع دارد که در روزهای سخت کمک کنم. من در خانواده ای پایین از نظر اقتصادی بودم و زندگی ام را با پول‌هایی که در فوتبال از سایپا گرفتم ساختم. علی دایی به من مشورت داد و با من برخورد خوبی داشت.

وی در مورد اینکه سمت شما موقت است یا فصل بعد هم سرمربی هستید گفت: سخنگوی باشگاه صحبت کرد. من هیچ وقت در این مورد صحبت نکردم و الان هم صحبت نمی‌کنم و خیلی واضح و روشن گفتند که چه شرایطی وجود داشته است. 
صادقی در مورد اینکه چه قولی به مدیران باشگاه دادید گفت: من قول می‌دهم با تمام وجود کار کنم و یک تیم با شخصیت خوب و قوی ببندم ولی اینکه تیم چندم می‌شود و چه خواهد شد کسی نمی‌تواند بگوید همه تیم ها برای کسب سهمیه می‌آیند و من به مدیریت قول دادم که آدم های قوی و سالم بیاورم.

 سرمربی سایپا در مورد اینکه فصل بعد باشید  گفت: شما می‌خواهید از دهن من بشنوید!

وی در مورد پاسخ به سوال بر اینکه چند درصد پرداختی از سوی باشگاه بوده گفت: سوال‌ها که بیشتر حاشیه‌ای شد. در این مورد صحبت کردند تا حالا ۷۰ درصد از مبلغ قراردادها پرداخت شده که ۱۰ درصد آن بعد از بازی با ذوب آهن بود.

صادقی در مورد وضعیت علی دشتی گفت:  علی دشتی گفت بعد از رفتن دایی دیگر در تیم نمی‌مانم و او با لباس شخصی آمد و به من و مدیرعامل باشگاه گفت و من هم گفتم هر بازیکنی که چنین نظری دارد می‌تواند برود. این درخواستی که خود بازیکن داشته است.

سایپا ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر