کد خبر: 759392 A

مربی تیم فوتبال استقلال می گوید الدحیل حریف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا شکست ناپذیر نیست.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت باشگاه درباره دیدار با الدحیل گفت: الدحیل تیم بسیار خوبی است. بازی رفت نیز ما را اذیت کردند و ما در بازی رفت اشتباه داشتیم. امیدوارم در بازی برگشت ایرادات خود را بپوشانیم. دیدار رفت دو تیم یک بازی خاص بود و نتوانستیم برنده باشیم اما اکنون شرایط تغییر کرده است و می خواهیم 6 امتیاز هر دو بازی را کسب کنیم. امیدوارم اتفاقات به شکلی پیش برود و که ما صعود کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود درباره این دیدار اضافه کرد: در بازی رفت ما حریف دست و پا بسته ای نبودیم. با شروع نیمه دوم مسابقه دو موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که گل نشد. الدحیل شکست ناپذیر نیست و آنها به خوبی می دانند که ما تیم قدرتمندی هستیم. آنها دیدند که ما چگونه می توانیم حریف خود را شکست دهیم. بازی را با یک ضربه ایستگاهی و توانایی برخی بازیکنان بردند.

طاهری در پایان درباره نقش هواداران در این دیدار تصریح کرد: هواداران بازیکنان و تیم را شرمنده کردند و همیشه پشت ما بودند. امیدوارم فردا نیز ما را تنها نگذارند و از تیم حمایت کنند تا بتوانیم پایان مسابقه یک برد بزرگ را با یکدیگر جشن بگیریم.

استقلال تهران بیژن طاهری الدوحیل قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر