کد خبر: 759326 A

شش سال پیش در چنین روزی؛

سپاهان در 15 اردیبهشت 92 با شکست پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شش سال پیش در چنین روزی یعنی در تاریخ 15 اردیبهشت 92، فینال جام حذفی فوتبال کشور میان سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در پایان وقت قانونی با تساوی 1-1 به پایان رسید. گل پرسپولیس را کریم انصاری فرد در دقیقه 24 به ثمر رساند و جواهیر سوکای در دقیقه 59 پاسخ آن را داد و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد. در این زمان هم محمد نوری در دقیقه 99 بار دیگر سرخپوشان را پیش انداخت و محمد غلامی در دقیقه 105 باعث شد سپاهان دوباره به بازی برگردد.

در ضربات پنالتی مرحوم هادی نوروزی و رضا حقیقی موقعیت خود را برای پرسپولیس از دست دادند و حسین ماهینی و میثم نقی‌زاده ضربه‌شان را وارد دروازه کردند. سپاهان توسط بولکو، امید ابراهیمی و خلعتبری 3 پنالتی اول خود را گل کرد تا اینکه پنالتی چهارم به احسان حاج صفی رسید و او می‌توانست با گل کردن توپ کار را تمام کند و همین کار را هم کرد.

حاج صفی چندی پیش با اشتباه فاحش خودش در دیدار با داماش و دادن پنالتی به حریف قهرمانی لیگ را از سپاهان گرفته بود و محبوبیتش در اصفهان تا حد زیادی کاهش پیدا کرد و توانست با این ضربه پنالتی و قهرمان کردن سپاهان در جام حذفی تا حد زیادی جو منفی علیه خودش را کمرنگ کند.

این دیدار، بازی خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا بود و کاپیتان پرسپولیس قصد داشت با قهرمانی از فوتبال خداحافظی کند که اینطور نشد.

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۱۳-۵۰-۳۱

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۱۳-۵۰-۲۶

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۱۳-۵۰-۲۲

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۵_۱۳-۵۰-۱۲

 

پرسپولیس مهدی مهدوی‌کیا سپاهان اصفهان جام حذفی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر