کد خبر: 759088 A

مدافع سپاهان در کمیته انضباطی حاضر شد و توضیحاتش را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حواشی دیدار حساس پرسپولیس - سپاهان همچنان ادامه دارد و در مورد آن بحث می‌شود. یکی از بازیکنانی که در این دیدار جنجال‌ساز شد، سیاوش یزدانی، مدافع سپاهان است که به دلیل صحبت‌هایش بعد از پایان بازی از سوی کمیته انضباطی محروم شد.

این بازیکن بلافاصله پس از بازی توسط کمیته انضباطی با محرومیت موقت روبرو شد تا با احضار این بازیکن و شنیدن صحبت‌هایش در مورد او تصمیم‌گیری شود. مدافع سپاهان روز گذشته در جلسه کمیته انضباطی حاضر شده و توضیحاتش را ارائه کرد.

یزدانی روز گذشته بار دیگر توضیح داد برداشت اشتباهی از صحبت هایش شده و گفت: جلسه خوبی با اعضای کمیته انضباطی داشتیم. من صحبت هایم را انجام دادم و اعضا هم خیلی مثبت برخورد کردند. من نیت بدی نداشتم؛ شاید کمی لحنم بد بود ولی واقعا دلسوزانه بود. از تمام اهالی فوتبال و هواداران معذرت می خواهم . همه هواداران فوتبال برای من محترمند. حرف هایی که زدم از سر دلسوزی بود و دوست نداشتم در آینده اتفاق بدی بیافتد یا خون از دماغ کسی بیاید. واقعا یک جام ارزش چنین اتفاقاتی را ندارد.

به نظر می رسد با حرف های یزدانی و تعامل خوبی که میان او و اعضای کمیته انضباطی ایجاد شده، این بازیکن به احتمال فراوان می تواند تیمش را در دیدار حساس برابر پدیده در مشهد که از همانجا به فوتبال ایران معرفی شده، همراهی کند.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان سیاوش یزدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر