کد خبر: 758882 A

سرمربی ذوب آهن این روزها رفتاری مشابه آنچه در استقلال از او دیده بودیم را ارائه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، منصوریان پیش از این نیز نشان داده بود که اگر شرایط بدون استرس و آرامی داشته باشد می تواند به راحتی تیمش را همان طور که می خواهد از لب خط کوچ کند! با حرکات بعضا دیدنی بازیکنانش را راهنمایی کند و در نهایت مطابق میلش نتیجه بگیرد.

دقیقا به مانند دوران حضور در تیم نفت تهران که سکوها و مصاحبه ها و لباس پوشیدن ها و ... هر کدام حاشیه ای به پا نمی کرد تا او و تیمش بتوانند در بیشتر زمان های لیگ، چراغ خاموش به پیش بتازند. شرایطی که اتفاقا روی نیمکت استقلال تهران برای او کاملا برعکس بود و بر اساس اتفاقات ارادی و غیرارادی پیش آمده وی دچار دردسری خودخواسته و ناخواسته می شد.

حالا باز هم هافبک سابق تیم ملی با ذهنی هزار برابر راحت تر و بی دغدغه تر از دوران پر سر و صدای حضور در استقلال، باز هم به دوران حضور در نفت تهران بازگشت، او در اصفهان و تیم ذوب آهن هم همه دغدغه خود را در زمین می بیند و به همین دلیل ذهن زیبای خود را خرج ویترین می کند و هر بار با استایلی ویژه پا به میدان می گذارد.

تیپ هایی که هر کدام احتمالا با توجه به شرایط بازی انتخاب می شوند و پر بیراه نیست اگر بگوییم علی منصور قسمت منطقی ذهن خود را درگیر تاکتیک هایی که برای تیمش طراحی می کند کرده است و قسمت هنری ذهنش را هم درگیر آماده کردن خود، همان طور که برای بازی های مختلف جلوه های متفاوتی به او بدهد می کند. انتخاب البسه ای که بتواند ذهن زیبای او را برای بازی های مختلف تشریح کند.

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۴_۱۷-۰۴-۲۵

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۴_۱۷-۰۴-۲۶

photo_۲۰۱۹-۰۵-۰۴_۱۷-۰۴-۲۷

عکس ها: مهدی مهران نژاد، محمدرضا جعفری و علی خدایی

لیگ برتر فوتبال منصوریان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر