کد خبر: 758732 A

اسپانسر باشگاه پرسپولیس بعد از مدت‌ها این تیم را از لحاظ مالی شارژ کرد تا کمی از مشکلات مالی سرخ‌پوشان پایتخت حل شود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس که صدرنشین لیگ برتر است در این فصل با مشکلات مالی زیادی روبرو بوده و بازیکنان این تیم مدت‌هاست که دریافتی نداشته‌اند. علاوه بر بازیکنان تیم عدم دریافت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و احتمال جدایی او از پرسپولیس به نگرانی اصلی هواداران این تیم تبدیل شده‌است. 

سرمربی پرسپولیس که شنیده‌ می‌شود برای دریافت مطالباتش دو بار به فیفا نامه زده و حتی خبر جدایی او از پرسپولیس به گوش می‌رسد بالاخره قرار است بعد از ماه‌ها از باشگاه دریافتی داشته باشد. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که در هفته‌های اخیر جلسات متعددی داشته و تلاش زیادی برای دریافت پول از اسپانسر کرده‌است. به نظر می‌رسد این تلاش‌ها بالاخره به نتیجه رسیده و کمی مشکلات مالی پرسپولیس مرتفع می‌شود. 

اسپانسر باشگاه پرسپولیس امروز پس از مدت‌ها به پرسپولیس پول تزریق کرد تا در آستانه بازی آسیایی سرخ‌پوشان برابر پاختاکور ازبکستان، بازیکنان و کادر فنی تیم با روحیه مضاعف به مصاف تیم ازبکستانی بروند. مبلغ پرداختی اسپانسر باشگاه به پرسپولیس 3 میلیارد تومان بوده که اگر چه مبلغ زیادی به نظر نمی‌رسد اما می‌تواند بخشی دغدغه این تیم را برطرف کند و پرسپولیس با کسب نتیجه مناسب برابر پاختاکور به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امیدوار شود.

گفتنی است پرسپولیس از ساعت 17:30 روز دوشنبه در ازبکستان به مصاف پاختاکور این کشور خواهد رفت. 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر