کد خبر: 758700 A

معلوم نیست در ذوب آهن بمانم یا نه!

مدافع ذوب آهن از گلزنی مقابل پارس جم و برتری در این دیدار و همچنین شرایط تیمش صحبت کرد.

محمد نژادمهدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری ذوب آهن مقابل پارس جم اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و شرایط جوی و شرایط زمین طوری بود که بازی زیبایی را شاهد نباشیم و نمی‌توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم ولی خدا را شکر با استفاده خوب از موقعیت‌ها توانستیم هم به گل برسیم و هم 3 امتیاز مهم خارج از خانه بدست بیاوریم. بردن پارس در جم کار سختی است و ما از پس آن بر آمدیم.

وی در مورد نیمکت نشینی تعداد زیادی از بازیکنان اصلی و کسب 3 امتیاز با این شرایط گفت: ما در حال حاضر به یک انسجام تیمی خوبی رسیدیم و فاصله چندانی میان تیم اصلی و نفرات ذخیره وجود ندارد و واقعاً می‌شود گفت که 2 تیم کامل در اختیار داریم که می‌توانند نتیجه بگیرند. بازیکنان جوان خوبی در اختیار داریم که کیفیت بالایی دارند و تا سال‌ها می‌توانند عملکرد درخشانی داشته باشند.

مدافع ذوب آهن در مورد گلی که به ثمر رساند هم گفت: این یک حرکت تمرین شده بود و توانستیم با اجرای آن در زمین به گل برسیم. منصوریان بسته به دقایق بازی و نتیجه و شرایطی که در آن قرار داریم به مدافعان اجازه نفوذ می‌دهد تا هم گلزنی کنند و یا برای سایر بازیکنان فضاسازی کنند و خوشحالم که توانستم زحمت تیم را به نتیجه برسانم.

نژادمهدی در مورد بازگشت به نوار پیروزی بعد از شکست مقابل سایپا عنوان کرد: به هر حال در فوتبال نمی‌شود همیشه برد و همه تیم‌ها در طول فصل باخت هم دارند و ما بعد از چند هفته نتایج خوب مقابل سایپا متاسفانه شکست خوردیم. البته در آن بازی هم شایسته شکست نبودیم ولی به هر حال اتفاق بود و با راهنمایی کادرفنی آن نتیجه را فراموش کردیم و توانستیم 3 امتیاز خوب در جم بگیریم.

وی در مورد بازی آسیایی ذوب آهن مقابل الزورا گفت: بازی در عراق است و آنجا کار سختی مقابل حریف و تماشاگرانش داریم و جو خاصی در استادیوم حاکم است که باید با آن کنار بیاییم. آنها می‌آیند مقابل ما پیروز شوند و شرایط بهتری پید کنند ولی می‌خواهیم با کسب حداقل یک امتیاز صعودمان را قطعی کنیم و اجازه ندهیم کار به بازی آخر کشیده شود.

مدافع ذوب آهن در مورد اینکه این تیم در آسیا چه هدفی دنبال می‌کند، خاطر نشان کرد: ذوب آهن سابقه خوبی در آسیا دارد و به فینال هم رسیده و دوست داریم امسال هم به مراحل بالا برسیم. اگر از مرحله بعدی عبور کنیم ادامه بازی‌ها به فصل آینده موکول می‌شود و باید در نقل و انتقالات تیم تقویت شود و بتوانیم با حریفان قدرتمند مقابله کنیم و پتانسیل رسیدن به مراحل بالا را داریم. سال گذشته هم تیم خوبی داشتیم ولی مقابل استقلال بدشانسی آوردیم و خاطره بدی از اخراج در ذهنم ثبت شد که امیدوارم امسال آن را پاک کنیم.

نژادمهدی در مورد شرایطش برای فصل بعد هم گفت: قرارداد من در پایان فصل تمام می‌شود و بازیکن آزاد هستم. هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفتم و تمرکزم روی 4 بازی باقی مانده در لیگ و آسیاست و پس از آن تصمیم می‌گیرم که بروم یا بمانم و در حال حاضر برنامه‌ای ندارم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمد نژاد مهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر