سرخط خبرها:
کد خبر: 758673 A

گلزن تیم نفت مسجد سلیمان درباره بازی روز گذشته مقابل سپیدرود رشت صحبت کرد.

اکبر آفاقی در گفت و گو با ایلنا، درباره دیدار هفته بیست و هشتم مقابل سپیدرود رشت گفت: بازی خیلی خوبی بود ما در بازی خانگی محکوم به برد بودیم. سپیدرود در تمام بازی در دفاع بود و حملات کمی داشتند. ما در نیمه اول بالای سه چهار موقعیت صد در صد گل داشتیم و نمی‌دانم که چه شد اما گل نزدیم. نسبت به بازی‌های قبلی ما خیلی خوب بازی کردیم. روی یک ضد حمله گل خوردیم و تا آخر بازی تلاش کردیم تا در نهایت گلزنی کردیم.

بازیکن نفت مسجد سلیمان درباره برخورد سنگ با سر فیروز کریمی گفت: نمی‌دانیم که کدام هوادار بود اما خیلی حرکت زشتی بود. هواداران عصبی بودند و این کار را انجام دادند. مقصر هم از نظرم مهرداد بایرامی چون بعد از گلزنی شادی پس از گلش را سمت نیمکت ما انجام دادم و فکر می‌کنم هواداران قصد داشتند او را بزنند که به اشتباه آقای کریمی مصدوم شدند. هم نیمکت ما عصبانی بود و هم هواداران خشن بودند.

آفاقی در این خصوص که نحوه عملکرد داوری به سود نفت بوده، گفت: نه اینطور نبود، حتی جا داشت که داور بیشتر هم وقت اضافه اعلام کند. هم روی صحنه پنالتی و هم روی مصدومیت آقا فیروز وقت زیادی هدر رفت و داور می‌توانست خیلی بیشتر هم اعلام کند. از نظر من داوری اشتباه زیادی نداشت و خوب بود.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در این باره که بازیکنان سپیدرود اعتقاد داشتند یک خطای پنالتی به سود آنها اعلام نشده است، گفت: زمان برخورد موسی کولیبالی با بازیکن سپیدرود من پشت دروازه در حال گرم کردن بودم و آن سمت خط بود و کاملا صحنه را دیدم به هیچ وجه پنالتی نبود.

آفاقی در خصوص باقی ماندن در شرایط حساس و احتمال بازگشت قهرمانی لیگ یک به دسته پایین‌تر گفت: نه، خدا نکند. ما همه تلاشمان را می‌کنیم و مسئولان و هواداران هم حمایت کنند در لیگ برتر می‌مانیم چون شرایط ما نسبت به سپیدرود بهتر است. چون تیم ما قبلا هم به لیگ برتر صعود کرده و سپس به لیگ دسته اول رفته به همین دلیل طرفداران ما یک مقدار عصبانی بودند.

او درباره اینکه در پایان فصل حاضر به ادامه همکاری با نفت است یا خیر گفت: فعلا چند پیشنهاد وجود دارد که باید در پایان فصل به آن فکر کنم. قرارداد من در آخر فصل به پایان می‌رسد و آن زمان تصمیم گیری خواهم کرد.

نفت مسجد سلیمان سپیدرود رشت اکبر آفاقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر