کد خبر: 758611 A

بعد از ثبت چهارمین برد متوالی؛

عملکرد صنعت نفت آبادان در دیدارهای اخیر لیگ برتر باعث شده این تیم به بهترین تیم روزهای اخیر لیگ برتر تبدیل شود و حتی می‌تواند رکورد ویژه‌ای در رقابت‌های این فصل به ثبت برساند.

به گزارش ایلنا، تیم صنعت نفت آبادان دیروز موفق شد نساجی را با نتیجه دو بر یک در ورزشگاه خانگی حریف شکست دهد تا به چهارمین برد متوالی خود دست پیدا کند. این اتفاق در حالی رخ داد که آن‌ها تا چند هفته قبل یکی از تیم‌هایی بودند که می‌توانست به لیگ دسته اول سقوط کند. صنعت نفت با برد دیروزش برابر نساجی 33 امتیازی شد و حتی این شانس را دارد که با ادامه روند خوب خود در بازی‌‌های آینده به رتبه ششم جدول برسد که بهترین عملکرد آن‌ها در ادوار لیگ برتر به شمار می‌رود. 

تیم آبادانی در آستانه ثبت رکوردی ویژه‌ در بازی‌های این فصل لیگ برتر است و اگر بتواند استقلال را در ورزشگاه خانگی‌اش شکست دهد از لحاظ تعداد برد متوالی در این فصل رکورددار می‌شود. پیش از این استقلال، تراکتورسازی و پدیده در مقاطع مختلف فصل موفق به ثبت 5 برد متوالی شده‌اند و حالا آبادانی ‌ها با پیروزی در دو بازی آینده می‌توانند به تنهایی از این حیث رکورددار شوند. 

اتفاقی که اگر رخ دهد مطمئنا جایگاه این تیم را به رتبه‌ای بهتر از نهم جدول می‌رساند و این یعنی پائولو سرجیو که در ابتدای فصل با انتقادات زیادی مواجه بود این تیم را به بهترین رتبه‌اش در تاریخ لیگ برتر می‌رساند.

صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر