کد خبر: 758491 A

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: تا قبل از گل خوب بازی کردیم، اما بعد از گل حریف بازیکنان ما احساسی شدند، در واقع آنها پس از دیدن اتفاقی که برای کریمی افتاده و کنار زمین بیهوش شده، چنین وضعی پیدا کردند و بهم ریختند.

به گزارش ایلنا، حشمت شیخ رباط مربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از تساوی مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: یک بازی خوب را پشت سر گذاشتیم. کمی پس از اتفاقی که برای آقا فیروز افتاد، به‌هم ریختیم. روی ضدحمله یک گل خوردیم، اما تلاش کردیم و به پنالتی رسیدیم که از دست دادیم. در دقیقه 100 هم گل تساوی را به ثمر رساندیم.

او درباره اینکه از وضعیت فیروز کریمی مطلع است یا خیر گفت: اطلاعی از آخرین وضعیت فیروز کریمی پس از انتقالش به بیمارستان ندارم. گفتم به نشست بیایم و سپس به بیمارستان بروم. تا قبل از گل خوب بازی کردیم، اما بعد از گل حریف بازیکنان ما احساسی شدند، در واقع آنها پس از دیدن اتفاقی که برای کریمی افتاده و کنار زمین بیهوش شده، چنین وضعی پیدا کردند و بهم ریختند. 

مربی نفت مسجدسلیمان افزود: می خواستم با کریمی به بیمارستان بروم، اما گفت که در کنار تیم بمانم. اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، برنده می‌شدیم. در طول هفته روی تاکتیک‌های مختلف کار کردیم و برنامه‌های مختلفی برای رساندن توپ به نوک خط حمله داشتیم که متاسفانه اجرایی نشد. همان موقع که به تیم آمدیم، گفتم که این تیم نیاز به یک گلزن و یک چهارچوب شناس دارد. ما هم امروز و هم در دیدار با نفت آبادان توپ‌های زیادی مقابل دروازه حریفان بردیم، اما تبدیل به گل نشدند.

وی اظهار داشت: واقعاً در این فرصت کم چه کار می‌توانیم انجام دهیم؟ هفته‌ای سه جلسه تمرین داریم که فرصت زیادی نیست. مهاجمان در تمرینات زیاد گل می‌زنند، اما به بازی که می‌رسند، توپ‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنند. روی مسائل مختلف کار کرده‌ایم، اما شناخت زیادی از بازیکنان نداریم. درست است که فیلم بازی‌های آنها را دیده‌ایم، اما آنها باید در تمرینات خودشان را نشان بدهند.

وی در پایان درباره پنالتی از دست رفته تیمش گفت: نصاری در بازی با نفت آبادان پنالتی‌اش را به زیبایی گل کرده بود، اما امروز نشد.

نفت مسجد سلیمان حشمت شیخ رباط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر