کد خبر: 758483 A

هفته بیست و هشتم لیگ برتر

سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان در بازی حساس و جنجالی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که با یک امتیاز بیشتر از سپیدرود در رده چهاردهم جدول رده بندیحضور داشت، میزبان این تیم گیلانی بود.

این مسابقه که در نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسیده بود، در نیمه دوم که 9 دقیقه هم وقت اضافه داشت، با برتری یک بر صفر سرخپوشان دنبال می‌شد که گل تساوی نفت آب سردی بر پیکره شاگردان نادر دست نشان بود.

در این بازی تک گل سپیدرود را مهرداد بایرامی در دقیقه 56 به ثمر رساند و پس از گلزنی او فیروز کریمی با پرتاب سنگ به زمین مسابقه مجروح شد و به با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. بهترین موقعیت گلزنی برای نفت در این بازی در دقیقه 89 از روی ضربه پنالتی بود که کوروش ملکی با مهار دیدنی ضربه حکیم نصاری را دفع کرد تا برتری تیمش را حفظ کند.

اما در آخرین دقیقه وقت اضافه ورق برگشت و سپیدرود سه امتیاز را با یک تساوی عوض کرد؛ گل نفت را هم در دقیقه 9+90 اکبر آفاق به ثمر رساند تا تساوی ارزشمندی برای طلایی پوشان به دست بیاید.

با این تساوی سپیدرود با 20 امتیاز رتبه پانزدهم را در اختیار دارد و نفت مسجد سلیمان هم با یک امتیاز بیشتر در رتبه چهاردم ایستاده است.

نفت مسجد سلیمان سپیدرود رشت هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر