کد خبر: 758432 A

پایان رویای کفش طلا برای پدیده فوتبال فرانسه؛

مهاجم تیم پاریس سن ژرمن به دلیل تکل خشنی که در دیدار برابر رن روی پای حریف زده بود با محرومیت سنگینی از طرف فدرایون فوتبال فرانسه روبرو شده‌است.

به گزارش ایلنا، کیلیان امباپه مهاجم جوان و 20 ساله تیم پاریس سن ژرمن که یکی از ستاره‌های تیمش در این فصل بوده، در دیدار هفته گذشته این تیم برابر رن که در نهایت با شکست پاریسن ژرمن و حذف این تیم از جام حذفی فرانسه همراه بود از زمین مسابقه اخراج شد. 

امباپه که به دلیل تکل خشنی که روی پای بازیکن حریف زده‌بود از زمین مسابقه اخراج شده بود حالا با محرومیت سنگینی از سمت فدراسیون فوتبال فرانسه روبرو شده است. فدراسیون فوتبال فرانسه مهاجم جوان تیم پاریسی را با سه جلسه محرومیت روبرو کرده، اتفاقی که باعث می‌شود او در این فصل فقط یک بازی دیگر برای پاریس سن ژرمن انجام دهد. 

این اتفاق در حالی رخ داده که امباپه رقابت سختی با مسی برای رسیدن به کفش طلای این فصل اروپا داشت و به نظر می‌رسد با شرایط به وجود آمده باید بی خیال رسیدن به این عنوان باشد. امباپه که 30 گل در رقابت‌های این فصل لوشامپیونه فرانسه به ثمر رسانده 4 گل با لیونل مسی فاصله دارد.  باتوجه به محرومیت پیش آمده برای امباپه، می‌توان از همین حالا مسی را برنده کفش طلا این فصل دانست. 

لیست زیر بازیکنانی که شانس رسیدن به این عنوان را دارند، نشان می‌دهد:

66

لیونل مسی کیلیان ام‌باپه لوشامپیونه فرانسه پاریس سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر