کد خبر: 758412 A

با اعلام یورگن کلوپ؛

درشرایطی که لیورپول بازی‌های سخت و سرنوشت‌سازی را تا پایان فصل جاری در پیش دارد یورگن کلوپ سرمربی این تیم با دردسر بزگی مواجه شده تا یکی از بازیکنان کلیدی‌اش را در ادامه فصل از دست بدهد.

به گزاش ایلنا، یکی از اتفاقات تلخی که برای لیورپول در بازی برابر بارسلونا رخ داد مصدومیت نبی کیتا هافبک آماده این روزهای قرمزهای آنفیلد بود. کیتا در نیمه اول دیدار برابر بارسلونا زمین را ترک کرد تا جوردن هندرسون جانشین او شود. این دیدار برای لیورپولی ‌ها خوب تمام نشد و در نهایت آن‌ها با نتیجه سه بر صفر برابر بارسلونا شکست خوردند تا صعودشان به فینال لیگ قهرمانان اروپا سخت شود .

با پایان دیدار لیورپول برابر بارسلونا کادر پزشکی این باشگاه معاینات را بر روی نبی کیتا آغاز کرد تا مدت زمان دوری این بازیکن از میادین مشخص شود. حالا طبق اعلام یورگن کلوپ سرمربی این تیم مشخص شده که نبی کیتا دو ماه از میادین دور خواهد بود تا لیورپول این بازیکن را تا پایان فصل جاری از دست بدهد. 

نبی کیتا در این فصل یکی از بازیکنان خوب لیورپول بوده و در 25 بازی برای تیم یورگن کلوپ به میدان رفته‌است. هافبک گینه‌ای قرمزهای آنفیلد در این 25 بازی موفق به زدن 2 گل و فرستادن 1 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش شده‌است.

GettyImages-1146309653

این اتفاق در حالی رخ داده که در تابستان سال جاری جام ملت‌های آفریقا هم قرار است برگزار شود و با این شرایط به نظر می‌رسد حضور نبی کیتا در ترکیب تیم ملی گینه در این رقابت‌ها در هاله‌ای از ابهام باشد. اتفاقی که باعث می‌شود این تیم یکی از بهترین بازیکنانش را در این دیدارها در اختیار نداشته باشد. 

یورگن کلوپ لیورپول نبی کیتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر