کد خبر: 758293 A

سرمربی یوونتوس بحث تند و عجیبی با یکی از خبرنگاران که به انتقاد از عملکرد او پرداخت، داشت.

به گزارش ایلنا، مکس آلگری گفته که یوونتوس مقابل اینتر روش خوبی را برگزید و اینتر تنها روی ضدحملات خطرناک بود. او با کارشناسان بحث تندی در زمینه تاکتیک تیمش داشت. راجا نایینگولان با شوتی تماشایی اینتر را پیش انداخت اما یووه با ضربه کریستیانو رونالدو در نیمه دوم بازی را مساوی کرد. آلگری گفت: «مهم است که بازیکنی مانند رونالدو را داشته باشید، چون او پیش از گل، روی یک فرصت دیگر اشتباه کرد، ولی واکنش او باعث شد عملکردش بهتر شود و روند بازی تغییر کند. ما ممکن بود گل دوم را هم بخوریم اما در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم. کار ما آسان نبود. اینتر تیم قدرتمندی است و ما تحت فشار بودیم. من باید از بازیکنان تقدیر کنم، چون بازی را به شکل خوبی به پایان رساندیم.

بازی مقابل فیورنتینا در هفته گذشته شبیه به بازی با آژاکس بود و ما روی ضدحملات دیوانه‌واری گل خوردیم. اینتر امشب در زمانی که بازی یک بر یک بود، سه ضدحمله خطرناک داشت اما مدافعان ما عالی توانستند مانع گلزنی آنها شوند. ما باید از نظر پاس بهتر شویم، چون یک بار دیگر اشتباهات بسیاری مرتکب شدیم.

من از بازیکنان خواستم که توپ را تمیزتر پاس بدهند و ما فرصت‌های گلزنی متعددی را از دست دادیم. در هر حال، به نظرم این بازی بسیار لذت‌بخش بود. بازی در نیمه دوم شکل کاملا متفاوتی پیدا کرد.»

آلگری پس از بازی با له‌له آدانی، کارشناس فوتبال صحبت‌های تندی داشت. آدانی می‌گفت که مربیان ایتالیایی، از جمله آلگری در اروپا تاکتیک‌های منفی را انتخاب می‌کنند. آلگری گفت: «مقابل آژاکس ما روی ضدحملات مشکل داشتیم، نه روی سبک بازی آنها. بازی طوری پیش رفت که انگار آژاکس عالی بازی می‌کند، در حالی که آنها در بازی در خانه خودشان عملکرد بهتری داشتند. امشب هم همینطور و طبیعی است که اگر پاس‌های اشتباه زیادی بدهید، خطرات بیشتری را متحمل می‌شوید. گاهی شما باید به‌صورت فی‌البداهه کار کنید و افکار پیش از فصل خود را کاملا تغییر دهید. عالی بازی کردن با پیروزی فرق دارد.

در ایتالیا همه نظریه‌پرداز فوتبال شده‌اند و این مشکلی واقعی است. حالا دهانت را ببند، چون من حرف می‌زنم و تو هیچ چیز درباره فوتبال نمی‌دانی. تو اینجا پشت میز می‌نشینی و کتاب‌هایت را می‌خوانی اما اگر پای عمل به میان بیاید تو هیچ چیز نمی‌دانی. من بودم که شش بار قهرمان اسکودتو شدم.»

آلگری سپس با آدانی که بازیکن سابق اینتر، فیورنتینا و برشا است کمی نبرد لفظی خود را ادامه داد و در نهایت آلگری راه دیگری را در پیش گرفت و رفت.

یوونتوس مکس آلگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر