کد خبر: 757971 A

سنگ بزرگ لیون جلوی پای کهکشانی‌ها؛

باشگاه لیون فرانسه حاضر نیست هافبک خود را به این راحتی از دست بدهد و مبلغ بالایی برای صدور رضایت‌نامه او درخواست کرده‌است، مبلغی که می‌تواند جدایی این بازیکن از تیم فرانسوی را منتفی کند.

به گزارش ایلنا، باشگاه لیون که پیش از این برای فروش هافبک خود تانگی اندومبله پیشنهادی 50 میلیون یورویی را رد کرده بود، به رقمی زیر 100 میلیون یورو برای فروش او رضایت نمی‌دهد. رئال مادرید و سرمربی‌اش زین‌الدین زیدان مشتری اصلی اندومبله هستند اما قیمتی که لیون روی او گذاشته، ممکن است آنها را از خریدن این بازیکن 22 ساله منصرف کند.

روز دوشنبه هفته جاری نشریه آ.اس اسپانیا گزارش کرده بود که تماس‌هایی از سوی رئال مادرید با بازیکن و باشگاه لیون صورت گرفته است و در جریان مذاکرات اولیه، قیمتی برای او تعیین شده اما ظاهراً رئال مادرید می‌خواهد این رقم به 70 تا 80 میلیون یورو کاهش پیدا کند.

این نشریه همچنین نوشته است که ژان میشل اولا، رییس باشگاه لیون، پیش از این پیشنهادی 50 میلیون یورویی را هم رد کرده است. اندومبله تا سال 2023 با لیون قرارداد دارد و این فصل برای این تیم 44 بازی انجام داده، دو گل زده و 7 پاس گل داده است.

 

رئال مادرید لیون فرانسه تانگی اندومبله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر