کد خبر: 757948 A

سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران گفت: ما بازیکنان جوانی داریم که نیاز به هماهنگی دارند. امیری و شیرازی اولین‌بارشان بود که در آزادی بازی می‌کردند. نتیجه عادلانه برای این بازی مساوی بود، اما استقلال به خاطر تجربه‌اش برد.

به گزارش ایلنا، سید محمد علوی، سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پس از شکست شاگردانش مقابل استقلال تهران اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. بازی تا دقیقه 80 پایاپای بود و بعد از آن ما تمرکز‌مان را از دست دادیم. به بازیکنانم گفته بودم که مراقب ارسال‌ها باشند، اما متأسفانه دقت لازم را نداشتند.

او در مورد آینده‌اش در تیم استقلال خوزستان گفت: در مورد سال بعد از باشگاه بپرسید که من می‌مانم یا نه. در این مورد صحبتی هم با من نشده است. سعی می‌کنیم در دو بازی آینده هم با قدرت مثل امروز ظاهر شویم.

علوی درباره اینکه آیا تیمش امروز  فقط برای نباختن به میدان آمده بود یا نه، خاطر نشان کرد: ما برای بازی امروز برنامه داشتیم. ما بازیکنان جوانی داریم که نیاز به هماهنگی دارند. امیری و شیرازی اولین‌بارشان بود که در آزادی بازی می‌کردند. نتیجه عادلانه برای این بازی مساوی بود، اما استقلال به خاطر تجربه‌اش برد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در این فصل خوب حمایت مالی نشد و آیا قرار است فصل بعد در لیگ یک شرکت کنند یا نه، خاطرنشان کرد: این سؤال باید از مدیریت باشگاه پرسیده شود. تا الان چهار پنج مربی عوض شده‌اند و در طول فصل هم مشکلات زیاد بود. به‌هرحال باید در مورد این مسائل و مشکلات از مدیریت باشگاه بپرسید، اما مسلماً باشگاه در فصل بعد هم تیم‌داری خواهد کرد. امروز اگر بچه‌ها باتجربه‌تر بودند راحت‌تر کار می‌کردند. من هم سعی می‌کنم تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهم.

استقلال خوزستان محمد علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر