کد خبر: 757932 A

حیف شد که نتوانستیم برنده شویم؛

دروازه‌بان پرسپولیس بعد از بازی برابر تراکتورسازی، عنوان داشت: بازی خوبی بود و امنیت خوبی برقرار بود. می‌توانستیم ببریم و خیال هوادارانمان را راحت کنیم اما حیف شد که بازی مساوی شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا بیرانوند بعد از پایان بازی برابر تراکتورسازی، گفت: ابتدا باید از مردم خوب تبریز تشکر کنم. وقتی روز قبل از بازی آمدم و هم‌چنین امروز که از هتل برای حضور در استادیوم خارج شدم، یاد بازی‌های تیم ملی در روسیه افتادم. خیلی امنیت خوبی بود و اذیت نشدیم. به هواداران تبریز تبریک می‌گویم. بازی خوبی هم بود و می‌توانستیم ببریم و خیال هواداران را راحت کنیم.

بیرانوند در ادامه با ابراز تاسف از تساوی تیمش برابر تراکتورسازی، گفت: تراکتورسازی در تبریز، استقلال، سپاهان و پدیده را برده بود و می‌دانستیم شرایط سخت است. خیلی زود گل زدیم اما حیف شد که بازی مساوی شد.

وی در مورد اینکه هدفش از گفتن اینکه در این بازی امنیت خوبی بوده، آیا کنایه زدن بوده‌است، اظهار داشت: نه، باور کنید من چیزی ندیدم. آن سنگ به اتوبوس هم از دست شان در رفته! به خدا جدی می گویم و مردم تبریز خیلی خوب رفتار کردند. دوست داشتند تیم‌شان برنده باشد و وقتی که ما جلو افتادیم و در بازی تاخیر می‌انداختیم آن‌ها عصبی می‌شدند و این رفتار طبیعی بود. واقعا به آن‌ها تبریک می‌گویم.

بیرانوند در مورد محرومیتش از بازی بعد برابر ماشین سازی، گفت: داور فکر کرد من وقت کشی کردم. یک صحنه عالیشاه سریع می‌خواست بازی را برای او به جریان بیندازم. اما این من هستم که تشخیص می‌دهم چه زمانی بازی را شروع کنم. حتی یک صحنه هم آقای برانکو ایوانکوویچ از دستم ناراحت شد. من از این عصبی شدم که آقای برانکو از دستم ناراحت شد که زود باید بازی را شروع کنم اما این من هستم که باید داخل زمین تشخیص دهم که چه زمانی بازی را شروع کنم. از امید عالیشاه عصبی شدم و از او معذرت می‌خواهم.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد عملکرد دفاعی تیمش در این بازی، عنوان داشت: تیم ما عالی بود. دفاع خوبی داریم و عملکرد خوبی داریم. در برخی صحنه ها تمرکز را از دست دادیم. ما قبلا گفته بودیم وقتی تیم های حریف اوت انداز بلند دارند باید در تیر دو تمرکز بیشتری داشته باشیم و حیف شد. ما دو بازی قبلی مساوی کردیم و ناراحت بودیم اما اکنون که به شرایط نگاه کنیم همین تساوی هم به اندازه برد ارزش داشت. ما اگر این بازی را می بردیم هم باید در تهران برنده می‌شدیم اما الان هم باید ماشین سازی را ببریم و انشاالله جشن قهرمانی هم در تهران برگزار کنیم.

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر