کد خبر: 756272 A

بازیکنان زیادی در پرسپولیس هستند که پیش از این خاطراتی با تراکتورسازی داشته اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر روز چهارشنبه باید در تبریز میهمان تراکتورسازی باشد.

این بازی حساس و سرنوشت‌ساز در شرایطی برگزار می‌شود که در جمع شاگردان برانکو بازیکنان زیادی هستند که پیش از این به نوعی هرکدام ارتباطی با تراکتورسازی داشته و خاطراتی از این تیم در ذهن خود دارند و دیدار این هفته می‌تواند اهمیت مضاعفی برای آنها داشته باشد. این بازیکنان یک وجه مشترک در ارتباط با تراکتورسازی دارند و آن هم خدمت سربازی است. به معرفی این نفرات پرداخته‌ایم:

 

امید عالیشاه

13961011000324_test_photoi

عالیشاه که این روزها اوضاع خوبی در پرسپولیس ندارد و فقط به فهرست بایکوت شده‌های برانکو منتقل شده است در تراکتورسازی هم خاطرات خوبی از خودش به جا نگذاشت و خداحافظی تلخ تواَم با دلخوری و ناراحت با هواداران این تیم داشت. عالیشاه در نیم فصل لیگ شانزدهم از پرسپولیس به تراکتورسازی که آن زمان جدی‌ترین رقیب این تیم برای قهرمانی بود، رفت تا دوران خدمت سربازی‌اش را در این تیم پشت سر بگذارد ولی چند روز بعد از این جابجایی حکم محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات منتشر شد و مجبور شد یک سال بیرون بنشیند تا بتواند به میادین برگردد. او مدت کوتاهی برای تراکتور بازی کرد و روزهای آخر حضورش در این تیم هم به دلیل حضور در برنامه فوتبال برتر و کارشناسی دربی پایتخت باعث انتقادات زیادی از این بازیکن شد و در نهایت خداحافظی تلخی با تراکتورسازی داشت. عالیشاه که مغضوب برانکو است بعید است در دیدار روز چهارشنبه فرصت بازی مقابل تیم سابقش پیدا کند.

 

سروش رفیعی

01032450

رفیعی در بین بازیکنان خوزستانی بود که کارت پایان خدمتش باطل شد و مجبور شد برای خدمتش به تراکتورسازی برود و نیم فصل دوم لیگ پانزدهم و نیم فصل اول لیگ شانزدم را در این تیم حضور داشت و پس از آن به پرسپولیس رفت. رفیعی دوران خوبی در تراکتورسازی داشت ولی عده‌ای از تراکتوری‌ها بابت خروجش از این تیم در مقطع حساس نیم فصل و رفتن به اردوی رقیب از او دلخورند.

 

شجاع خلیل‌زاده

شجاع+خلیل+زاده-+تراکتورسازی

دیگر سرباز تراکتوری که راهی پرسپولیس بود شجاع خلیل زاده است. شجاع البته مجبور شد بعد از پایان خدمتش برای گذراندن پایان قراردادش به سپاهان برود و سپس به پرسپولیس آمد. او عملکرد خوبی در تراکتور داشت و هواداران این تیم به او علاقه خاصی داشتند.

 

احمد نوراللهی

01178118

نوراللهی هم همزمان با عالیشاه به تراکتور رفت و مشکلی مشابه این بازیکن داشت و مجبور شد مدتی بیرون بماند. نوراللهی برای ترخصیش از تراکتورسازی زمانی بیشتر از عالیشاه در انتظار بود و در نهایت به پرسپولیس برگشت. بازگشت این بازیکن برخلاف عالیشاه حاشیه چندانی نداشت.

 

مهدی شریفی

1_460

ابتدای فصل راهی پرسپولیس شد و سربازی خود را به عنوان بازیکن سپاهان در تراکتورسازی پشت سر گذاشت و بعد از پایان خدمتش به جمع طلایی پوشان برگشت و حالا اولین فصل حضورش در پرسپولیس را سپری می‌کند. شریفی محبوبیت بالایی در تبریز دارد و لقب سرباز شریف را از هواداران این باشگاه گرفته بود. او بعید است در ترکیب پرسپولیس در این بازی جایی داشته باشد.

 

مهدی ترابی

NstS0fpeN3G5

می‌گویند هنوز هم پرونده شکایت تراکتور از او باز است و تراکتوری‌ها مشغول پیگیری کارهای او از مراجع بین‌المللی هستند. ادعای آنها بر این است که ترابی پیش از قرارداد با پرسپولیس مدارک اعزام خود به سربازی و رفتن به تراکتور را تکمیل کرده بود و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. ادعایی که هیچ وقت به تایید نرسید و ترابی همچنان در پرسپولیس بازی می‌کند. حضور او مقابل تراکتورسازی محتمل است.

 

علی علیپور

208069_475

فصل گذشته صحبت‌های جدی از حضورش در فهرست تراکتور و پیوستن به این تیم برای گزراندن خدمت سربازی به شکل جدی مطرح بود و با وجود اینکه خبر چند بار از سوی او تکذیب شد ولی همچنان گمانه‌زنی‌ها ادامه داشت ولی پس از خروج تراکتور از جمع تیم‌های نظامی این موضوع منتفی شد. حضور علیپور در این بازی در صورت نبود مشکلی قطعی است.

 

علیرضا بیرانوند

alireza-beiranvand-152441

بیرانوند هم تلاش جدی برای رفتن به تراکتورسازی و سپری کردن دوران خدمتش در این تیم داشت و حتی خودش هم در صحبت‌هایی این موضوع را تایید کرد و گفت باید به فکر آینده خودش باشد. این صحبت‌ها باعث شد اختلافی میان او و چند بازیکن شکل بگیرد و کنایه‌هایی رد و بدل شد. در نهایت قانون جدید نظام وظیفه به بیرانوند فرصت داد تا خدمت سربازی خود را به تعویق بیاندازد.

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر