کد خبر: 755783 A

خاطره بازی محسن با رفیعی در آزادی؛

محسن مسلمان در دیدار دیروز برابر پرسپولیس برخلاف دیدار دو هفته قبل تیمش برابر استقلال به میدان نرفت تا از روی نیمکت نظاره‌گر تساوی تیمش باشد.

به گزارش ایلنا، دیدار دیروز پرسپولیس و سپاهان حواشی بسیار زیادی را به همراه داشت که در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. اما موضوعی دیروز اتفاق افتاد که بین حواشی این بازی گم شد و هیچ کس توجه‌ای به آن نداشت؛ حضور دوباره محسن مسلمان در ورزشگاه آزادی و رویارویی با تیم سابقش. 

هافبک سابق پرسپولیس که سه سال فوق‌العاده را در پرسپولیس گذراند و در کنار تجربه دو قهرمانی لیگ با این تیم به عناوین فردی زیادی دست پیدا کرد در ابتدای فصل به دلیل اختلاف با برانکو از پرسپولیس جدا شد. محسن مسلمان نیم فصل اول را در ذوب‌آهن گذراند و نتوانست درخشش سال‌های گذشته خود را در لیگ تکرار کند تا در میان هیاهوی فوتبال ایران خبری از آقای پاس گل ایران نباشد. 

شاید ماندگارترین صحنه به جا مانده از او در نیم فصل اول لیگ برتر را بتوان صحنه‌ای دانست که غرق خاطرات دوران بازی‌اش در پرسپولیس شد و برای لحظاتی خودش را در لباس پرسپولیس تصور کرد. رقابت محسن مسلمان با بشار رسن این بار نه برای رسیدن به ترکیب اصلی بلکه برای گرفتن توپ از بازیکن حریف بود. اتفاقی که باعث شد هافبک تکنیکی فوتبال کشورمان در زمان سفر کرده و به یاد دوران خوبش در پرسپولیس بیفتد. دورانی که می‌توانست هنوز هم ادامه دار باشد اما با تصمیم‌های اشتباه او حالا برایش تبدیل به یک حسرت شده‌ است. 

01360682

بازی دیروز پرسپولیس و سپاهان اما برای محسن مسلمان نسبت به دیدار رفت او برابر تیم سابقش کاملا متفاوت بود. در حالی که همه از رویارویی محسن مسلمان با تیم سابقش به عنوان یکی از جذابیت‌های این بازی نام می‌بردند این بازیکن 90 دقیقه از روی نیمکت نظاره‌گر بازی تیمش بود تا تنها قاب ثبت شده از محسن مسلمان در این بازی خوش و بش ساده او با برانکو و دوستان سابقش در ابتدا و انتهای بازی باشد. 

1398020622200539217278624

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محسن مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر