کد خبر: 754871 A

گلر سوم تراکتورسازی این روزها بیشتر از همیشه به ترکیب اصلی تیمش نزدیک است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی تبریز در حالیکه تا دو هفته قبل جدی‌ترین رقیب پرسپولیس در مسیر قهرمانی به حساب می‌آمد، به واسطه دو شکست پیاپی مقابل سپیدرود و پیکان تا حد زیادی شانسش برای قهرمانی را از دست داد و از کورس خارج شده است، این روزها با یک مشکل جدی در چهارچوب دروازه روبرو شده است.

تراکتورسازان بعد از کنار گذاشتن محسن فروزان در دروازه به مشکل خورده و عملکرد ضعیف محمدرضا اخباری مقابل پیکان این نگرانی را افزایش داده است.

در دیدار تراکتورسازی مقابل پیکان در حالیکه توپ و میدان دست شاگردان لیکنز بود تنها یک توپ نه چندان خطرناک به سمت دروازه اخباری رفت و او با اشتباه فاحشی که در دفع توپ داشت به عیسی آل کثیر پاس گل داد تا برخلاف جریان بازی این تراکتورسازان باشند که شکست را متحمل شده و شانس قهرمانی‌شان کمرنگ‌تر از قبل شد. بعد از این گل بود که پیکان با ایجاد لایه‌های دفاعی به دنبال حفظ تک گل به دست آمده افتاد و اجازه کار به مهاجمان تراکتورسازی نداد.

باخت مقابل پیکان و از دست رفتن شانس قهرمانی تنها اتفاق منفی نبود یک دروازه‌بان خوب در تراکتورسازی نبود و عصبانیت هواداران بابت نتیجه به دست آمده و خطر محرومیت از بازی حساس با پرسپولیس هم مورد دیگری است که شاید گریبان سرخپوشان تبریزی را بگیرد.

از همین رو جرج لیکنز،‌ سرمربی تراکتورسازی به مهدی محمدیان، گلر جوان تیمش که عملکرد خوبی هم در تمرینات دارد آماده‌‌باش داده تا در صورت لزوم او را هم در چهارچوب دروازه امتحان کند.

این روزها محمدیان در تمرینات جدی‌تر حاضر می‌شود و شنیده‌ها حاکی از آن است که اگر اخباری در دیدار با ذوب آهن عملکرد خوبی نداشته باشد ممکن است سرمربی بلژیکی دست به یک سورپرایز بزرگ در بازی با پرسپولیس زده و از محمدیان در ترکیب اصلی رونمایی کند.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال مهدی محمدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر