کد خبر: 754492 A

صعود شاهین پاک‌ترین صعود ممکن بود

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بعد از پایان بازی تیمش و صعود به لیگ برتر، گفت: به مردم خوب بوشهر و بازیکنانم این صعود را تبریک‌ می‌گویم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بعد از پیروزی تیمش برابر سرخپوشان پاکدشت و قطعی شدن صعود شاهین به لیگ برتر گفت: به مردم خوب بوشهر، مسئولان که از تیم حمایت کرده و بچه هایی که از تمام وجودشان مایه گذاشتند تبریک می گویم.

ویسی در ادامه در مورد تجربه حضورش در بوشهر، عنوان داشت: حدود سه ماه در بوشهر بودم و روزهای خوبی در این تیم داشتم. ما 13 بازی بدون باخت و کمترین گل خورده داشتیم. بچه ها با انگیزه و انرژی بالایی بازی کردند و لیاقت حضور در لیگ برتر را داشتند.

ویسی در مورد صعود تیمش به لیگ برتر، عنوان کرد: بی اغراق می گویم یکی از پاک ترین صعودها به لیگ برتر صعود شاهین بوشهر بوده است. من به این تیم افتخار می کنم و امیدوارم سال آینده تیم بسیار خوبی در حد نام شاهین در لیگ برتر حضور داشته باشد.

وی در ادامه در مورد اینکه نگران سلامت بازی‌های لیگ یک در هفته‌های پایانی بود، اظهار داشت: من در لیگ یک نبودم اما همه ما مسایلی را شنیدیم و می دانستیم اتفاقاتی می افتد. ما باید نگران می بودیم اما تمام وجودمان را گذاشتیم تا قبل از هفته آخر کار را تمام کنیم. بچه ها به وعده شان عمل کرده و ما هم کار و تلاش کردیم تا این اتفاق افتاد و خداراشکر به روز آخر نکشید. کمیته اخلاق و فدراسیون هم از این جریان باخبر بودند و واقعا دمشان گرم که همه چیز را به خوبی کنترل کردند

وی در پایان در مورد قضاوت علیرضا فغانی در این دیدار، گفت: من قبل از بازی هم به بچه‌هایم هم گفتم. داور آقای فغانی است  و کسی جرات ندارد به او اعتراض کند و حتی خود من هم جرات نداشتم اگر خطایی یا پنالتی بود اعتراض کنم.

عبدالله ویسی شاهین شهرداری بوشهر لیگ دسته اول آزادگان ufnhggi
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر