کد خبر: 754485 A

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

شاگردان منصوریان در اصفهان میزبان الوصل امارات بودند و به برتری رسیدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن که توانسته با 7 امتیاز از 3 بازی در گروه A لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین باشد از ساعت 20 امشب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان الوصل بود و در تلاش بود تا با کسب هر 3 امتیاز این بازی صعودش را تا حد زیادی قطعی کرده و در 2 بازی باقی مانده کار راحت‌تری در پیش داشته باشد. دیدار در نهایت با برتری 2-0 ذوبی‌ها به پایان رسید.

 

گل: علیرضا چراغلی (2) و ارسلان مطهری (16) برای ذوب آهن

 

ترکیب ذوب آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، ارسلان مطهری، علیرضا چراغعلی، محمدرضا حسینی و کریستین اوساگوانا

 

ترکیب الوصل:

حمید النجار، سالم العزیزی، وحید اسماعیل، المزروعی، علی حسن، رونالدو مندز، هزاع سالم، علی صالح، حسن محمد طاهر، کایو و یوسف احمد

 

شرح گل ها:

دقیقه 16 (ذوب آهن 2 - الوصل صفر/ ارسلان مطهری): باز هم در همان دقایق ابتدایی سبزپوشان توانستند به دروازه حریف خود برسند. ارسال دیدنی ملکی در این دقیقه در محوطه شش قدم به ارسلان مطهری رسید و مهاجم ذوبی ها پس از پرواز فوق العاده خود روی سر مدافعان الوصل با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

دقیقه 2: (ذوب آهن یک - الوصل صفر ارسلان مطهری): ذوبی ها خیلی زود توانستند برتری خود را بر حریف دیکته کنند و با باز کردن دروازه این تیم صعود خود را در دقیقه دوم عملی کنند. حمله سریع بازیکنان ذوب آهن با پاس در عرض هوشمندانه مطهری و ضربه دیدنی چراغعلی که بدون تعلل ضربه سنگین خود را وارد دروازه حریف کرد، اولین گل را برای ذوبی ها به دنبال داشت.

 

لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن اصفهان الوصل امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر