کد خبر: 753894 A

فدارسیون هلند برای موفقیت آژاکس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار شد.

به گزارش ایلنا، تیم آژاکس با حذف رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی در مرحله یک هشتم نهایی و همچنین حذف یوونتوس از تیم‌های مدعی قهرمانی در مرحله یک چهارم نهایی موفق شد به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند و به عنوان شگفتی ساز این دوره لقب بگیرد.

به دنبال صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی فدراسیون فوتبال هلند در اقدامی جالب با 17 باشگاه دیگر حاضر در لیگ هلند به توافق رسیده است تا هفته ۳۳ لیگ اردویسه به تعویق بیافتد و در زمانی دیگر برگزار شود تا تیم آژاکس  بتواند برای دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که قرار است در 30 آوریل برگزار شود خود را به خوبی آماده رقابت با تاتنهام کند.

چندی پیش اما پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا و در شرایطی که در آستانه دستیابی به عنوان بزرگی برای فوتبال ایران قرار داشت با هجمه بزرگی از سوی برخی اهالی فوتبال مواجه شد و حتی برخی اقدامات برای کمک به آنها نیز با توصیف‌های عجیب از دخالت دولت و فدراسیون برای موفقیت آنها همراه بود. عجیب‌ترین واکنش را نیز در این راه کارلوس کی‌روش سرمربی اسبق تیم ملی داشت که به حضور این تیم در ژاپن با هواپیما و به صورت فرست کلاس تاخته بود!

لیگ قهرمانان اروپا آژاکس فدراسیون فوتبال هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر