کد خبر: 753359 A

مربی تیم جوانان استقلال تهران ابراز امیدواری کرد شاگردان وینفرد شفر در بازی پیش رو برابر الهلال عربستان برنده از زمین مسابقه خارج شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا حنیف عمران زاده مدافع سابق استقلال در خصوص انتخابش به عنوان مربی تیم‌ جوانان استقلال اظهار داشت: بعد از اینکه از فوتبال خداحافظی کردم دوست داشتم تجربیاتم را در اختیار جوانان بگذارم بعد از صحبت‌هایی که با محمد نوازی انجام دادم پیشنهاد آنها را برای مربیگیری قبول کردم. 

او ادامه داد: تمام سعی و تلاشم این است که بتوانم عملکرد خوبی را در تیم‌های پایه‌ داشته باشم و بتوانیم تیم خوبی را برای شرکت در مسابقات آماده کنیم.

عمرا‌ن‌زاده در خصوص شرایط این روزهای استقلال افزود: استقلال شرایط خوبی دارد آنها دو بازی سخت را پیروز شدند و باید همین روند را بتوانند در ادامه دنبال کنند به نظر من استقلال هنوز هنوز هم شانس قهرمانی دارد.

عمران‌زاده در خصوص دیدار مقابل الهلال عربستان خاطرنشان کرد: مهمترین بازی استقلال است آنها بازی رفت را برده‌اند و اگر بتوانند در بازی برگشت پیروز شوند صعودشان مسجل خواهد شد. من فکر می‌کنم استقلال باز هم الهلال را شکست خواهد داد. 

وی در پایان در خصوص طلبش از استقلال گفت: اتفاق جدیدی در این باره نیفتاده است باید با مسئولان استقلال در این باره صحبت کنم.

حنیف عمران زاده استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر