کد خبر: 753295 A

واکنش سامی‌الجابر به صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال؛

اسطوره باشگاه الهلال بعد از شکست این تیم در فینال جام باشگاه‌های عرب در نامه‌ای رئیس این باشگاه و هواداران را دعوت به صبوری کرد.

سامی الجابر اسطوره باشگاه الهلال با انتشار نامه ای در توییتر خود به اظهارات محمد بن فیصل رئیس باشگاه الهلال واکنش نشان داد. در این نامه آمده: تلاش می‌کنم تا از صحبت در شرایط عصبانیت و ناراحتی جلوگیری کنم، مخصوصا وقتی که موضوع مربوط به الهلال باشد. چون ما به این تیم عشق می ورزیم و برای بالا بردن پرچم آن و استمرار بر قهرمانی اش تلاش می کنیم. 

او همچنین ادامه داد: من هر وقت در حالت عصبانیت نامه ای را نوشتم، پشیمان شدم. می‌خواستم قبل از فینال صحبت کنم و بگویم فوتبال برد و باخت دارد و سنت فوتبال این است و نمی‌شود همیشه پیروز بود و روی سکوهای قبل از بازی هم با محمد بن فیصل صحبت کردم و گفتم که فینال ایستگاه مهمی است. الهلال قهرمان جام باشگاه های عرب نشد و نتوانست رکورد این عنوان را کسب کند، با همه این وجود تلخی این شکست را هواداران احساس کردند، الهلال تیم ضعیفی برای کسب قهرمانی بود، حقیقت این است که ما همیشه می‌خواهیم یک تیم خاص باشیم و همیشه یکتا بمانیم.

سامی الجابر در ادامه خطاب به رئیس باشگاه الهلال گفت: هیچ چیز تلخی این شکست را بیشتر نکرد مگر صحبت های رئیس باشگاه محمد بن فیصل. او می خواست من هوادار نباشم و به اردوی تیم بروم اما به او می گویم که من می خواهم در سکوها و کنار هواداران باشم. مطمئن باش که اگر حضور من را زیر سوال بردی، خواهی دید که در روزهای بعد من برای حضور در باشگاه از تو سبقت می گیرم و هیچ چیزی مانع این نمی شود که برای کمک به باشگاه کاری نکنم. من مطمئن هستم هرکسی در داخل باشگاه کار می کند، تیم را حمایت می کند.

اسطوره باشگاه الهلال بار دیگر به محمد بن فیصل پرداخت و نوشت: حضرت امیر، می دانم فشاری که الان تحمل می کنی چقدر است، می دانم که دنبال چیزی نیستی جز حفظ حقوق الهلال. در دوران مدیریت تو کار کردم، می دانم که بین حماسه و عشق به الهلال را می توانی جدا کنی، مهم ترین چیز این است که درک کنی که باید از تداوم وضعیت خوب تیم مواظبت کنی. مواظبت از هیبت تیم از یک شکست مهم تر است.

سامی الجابر در آخر توییت خود نوشت: دو پیام برای تو و هواداران دارم، باور نکن که هواداران آرزوی شکست تو را می کنند، می دانم و تو هم می دانی که علاقه‌ام نسبت به تو خیلی متفاوت است. مطمئن باش اتفاقات موجود من را هم ناراحت می کند. ما با هم دیدار می کنیم و مطمئن می شوی که واکنش هایت از علاقه من به تو کم نمی کند. خطاب به هواداران می گویم محمد بن فیصل شکست نخورده و سامی هم چیزی به دست نیاورده؛ پیروز و بازنده الهلال است.

الهلال عربستان سامی الجابر محمد بن فیصل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر