کد خبر: 753170 A

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا؛

با گذشت نیمی از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا این رقابت‌ها وارد هفته چهارم می‌شود؛ دیدارهایی که کسب امتیازات آن‌ها تاثیر زیادی در تعیین تیم‌های صعود کننده خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان کشورمان روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد. ذوب‌آهن که صدرنشین گروه اول مسابقات است در صورت پیروزی می‌تواند صعود خود را قطعی کند. پرسپولیس و استقلال نیز با برتری خود در دیدارهای هفته گذشته به کوران رقابت‌ها بازگشتند تا امیدهای هواداران این دو تیم برای صعود بیشتر از گذشته شود.

گروه  A

ذوب آهن با 7 امتیازی که در سه بازی اول خود گرفته است از حریفانش در این گروه فاصله گرفته تا احتمالا زودتر از بقیه نمایندگان کشورمان صعودش به مرحله بعد را قطعی کند. تیم علیرضا منصوریان در صورت پیروزی بر الوصل در اصفهان دو هفته زودتر از پایان مرحله گروهی می‌تواند صعودش را قطعی کند.

در دیگر بازی این گروه دو تیم الزورا عرق و النصر عربستان با هم مصاف خواهند داشت. نماینده فوتبال عراق که برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حاضر است تا اینجا شگفتی ساز بوده و در صورتی که بتواند حریف عربستانی‌اش را در خانه زمین گیر کند شانس زیادی برای صعود خواهد داشت.

برنامه بازی‌های گروه A به شرح زیر است:

سه‌شنبه 3 اردیبهشت

الزورا - النصرعربستان ساعت 19:30

ذوب آهن - الوصل امارات ساعت 20:00

xwps2ntnss3ryk3po177

گروه  C

استقلال که همچون فصل گذشته در گروه مرگ قرار دارد شروع خوبی در این فصل نداشت و دو هفته اول را با قعرنشینی به پایان رساند. آبی‌ها با برد غیر منتظره برابر الهلال صدرنشین یک بار دیگر نام خود را بین مدعیان این گروه مطرح کردند تا هواداران این تیم به صعود امیدوار شوند. استقلال اگر بتواند چهارمین برد متوالی‌اش برابر الهلال را ثبت کند این تیم را در جدول گروه سوم جا می‌گذارد و چه بسا حتی صدرنشین گروه شود.

در دیگر بازی این گروه که تکرار بازی یک هشتم نهایی فصل قبل است العین میزبان الدحیل قطر خواهد بود. تیم اماراتی در این دیدار آخرین شانس‌هایش برای صعود را جست و جو می‌کند و اگر نتواند سه امتیاز این بازی را بگیرد باید خودش را برای خداحافظی با لیگ قهرمانان آماده کند.

برنامه بازی‌های گروه C به شرح زیر است:

سه‌شنبه 3 اردیبهشت

الهلال عربستان – استقلال  ساعت 19:30

العین امارات - الدحیل ساعت 20:30

tpulddbbtakb5ztpe6so

گروه  D

این گروه را به نوعی می‌توان نزدیک‌ترین گروه منطقه غرب دانست. جایی که هر 4 تیم از شانس خوبی برای صعود برخوردار هستند و هیچ یک از تیم‌ها از الان نمی‌تواند ادعای صعود داشته باشد.

بعد از انجام قرعه کشی همه پرسپولیس و السد که فصل قبل به نیمه نهایی هم رسیده ‌بودند را مدعی اصلی صعود از این گروه می‌دانستند اما با پایان دور رفت تیم ازبکستانی همه پیش‌بینی ها را به هم زد. پاختاکور که با 5 امتیاز در صدر جدول قرار دارد تنها تیم بی شکست این گروه است و در یک بازی سخت میهمان السد است.

پرسپولیس هم که هم‌چون استقلال شروع خوبی نداشت با برد خوب خود در هفته قبل توانست دوباره در قواره یک مدعی ظاهر شود. سرخ‌ها در بازی چهارم خود باید با الاهلی عربستان روبرو شوند. تیمی که شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و اگر پرسپولیس بتواند از ضعف حریف خود در روزهای اخیر استفاده کند با کسب 3 امتیاز این بازی می‌تواند راهش برای صعود را هموارتر از قبل کند.

برنامه بازی‌های گروه C به شرح زیر است:

دوشنبه 2 اردیبهشت

الاهلی عربستان - پرسپولیس ساعت 20:00

السد - پاختاکور ساعت 20:30      

jmtcpcgwnieikvxnf085

 

استقلال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا ذوب‌آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر