کد خبر: 753026 A

وینفرد شفر اینبار فقط قهرمانی می‌خواهد

استقلال در صورت فراهم شدن بودجه فعالیت گسترده‌ای در نقل و انتقالات خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، استقلال برای نقل و انتقالات فصل آتی برنامه عریض و طویلی دارد و اگر بودجه به موقع به مدیران این باشگاه برسد، در راستای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی (بخوانید آنها که شفر می‌خواهد) و جذب بازیکنان جدید به سرعت وارد عمل خواهد شد تا مانند فصول اخیر لیگ را با نتایج ناامید کننده آغاز نکند و بتواند عملکرد مطلوبی در هفته‌های ابتدایی از خود بر جا بگذارد.

استقلال در فصول گذشته پیوسته لیگ را ضعیف آغاز کرد که همین موضوع باعث شد از کورس قهرمانی باز بماند و به رغم تمام تلاش‌هایی که در نیم فصل دوم داشت نتواند امتیاز‌های عقب افتاده را جبران کند. تصمیم گیران باشگاه استقلال بخصوص آنها که در اتاق فکر این باشگاه حضور دارند بر این باورند که تیم شان در فصل نوزدهم باید شروع متفاوتی داشته باشد که این شروع منوط به جذب بازیکنان جدید با عیار بالا و در حد و اندازه استقلال است.

در همین راستا مسوولان باشگاه استقلال به طور ضمنی لیستی را از وینفرد شفر گرفته‌اند تا در راستای جذب بازیکنان جدید بلافاصله وارد عمل شوند. در این فهرست نام بازیکنان متعددی به چشم می‌خورد که اولویت ‌بندی شده‌اند تا بعد از پایان فصل، یارگیران باشگاه در راستای جذب آنها اقدام کنند. یکی از بازیکنانی که در فهرست خرید استقلال دیده می‌شود، امین قاسمی نژاد است. مهاجم گلزن باشگاه پدیده که عملکرد درخشانی در ترکیب این تیم مشهدی داشته است.

قاسمی نژاد که شم گلزنی مطلوبی دارد به احتمال فراوان جزو نخستین بازیکنانی خواهد بود که باشگاه استقلال در راستای جذب آن اقدام خواهد کرد اما دیگر بازیکنی که به احتمال زیاد باشگاه استقلال به سراغش خواهد رفت ایوب والی است.

مدافعی که همواره در ترکیب فولاد ثابت است. ظاهرا از ترکیب خط دفاع استقلال بازیکنانی جدا خواهند شد که این موضوع می‌طلبد تا در راستای جذب بازیکنان جدید اقدام شود که یکی از این بازیکنان همین ایوب والی است که در فولاد بازی‌های متعددی انجام داده است. نام آرمان رمضانی، بازیکن خوش آتیه باشگاه سایپا نیز در میان بازیکنانی دیده می‌شود که باشگاه استقلال تمایل زیادی به جذب او دارد. بازیکنی از باشگاه سایپا. البته این تنها گزینه از دل سایپا نیست که مد نظر استقلالی‌ها است.

آرش رضاوند هم جزو بازیکنانی محسوب می‌شود که باشگاه استقلال در راستای به خدمت گیری او به زودی اقدام‌هایی را انجام خواهد داد. در فهرست استقلال نام دیگر بازیکنان هم دیده می‌شود. حجت حق وردی از تیم پیکان نیز در میان گزینه‌های احتمالی قرار دارد. درباره احتمال جذب ولسیانی، مدافع تیم نساجی هم صحبت‌هایی مطرح شده و آنها که یارگیری در استقلال را مدیریت می‌کنند به دنبال دریافت اطلاعاتی تازه درباره این بازیکن هستند. حال باید دید که استقلال در نقل و انتقالات پیش فصل لیگ نوزدهم چه خواهد کرد. اینطور که پیدا است مسوولان باشگاه استقلال به حفظ شاکله تیم تاکید دارند اما هیچ بعید نیست که بعد از پایان فصل با بازیکنانی همچون حیدری، محمدی مهر، رحمتی، تبریزی، منشا و حتی فرشید باقری (اگرفتحی او را نبخشد) قطع همکاری شود.

البته شفر برخی دیگر از بازیکنان جوان را هم در فهرست خروجی قرار داده که از آن جمله می‌توان به نام محسن کریمی اشاره کرد اما در وهله نخست کار یارگیری در باشگاه استقلال روی محور جذب بازیکنان جدید بخصوص بازیکنان آماده لیگ پیش خواهد رفت و بعد از آن است که مسوولان باشگاه استقلال فهرست خروجی را اجرایی خواهند کرد. به هرحال باید دید که استقلال در نقل و انتقالات فصل آتی چه خواهد کرد وآیا می‌تواند با مقدمه چینی مناسب کاری کند که اتفاقات فصل پیش رخ ندهد یا خیر؟!

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر