کد خبر: 752993 A

ایلنا گزارش می‌دهد؛

دومین شکست برای تراکتورسازی طی دو هفته اخیر باعث شد تا هواداران این تیم در پایان بازی جنجال بزرگی را شکل دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از شکست هفته گذشته تراکتورسازی برابر سپیدرود که با جنجال زیادی همراه شد، آنها امیدوار بودند اینبار در تبریز و با حمایت هواداران خود برابر پیکان به برتری دست یابند و به جمع مدعیان بازگردند.

حواشی یک هفته اخیر بعد از شکست مقابل سپیدرود که پای شایعات زیادی از شرط بندی بازیکن این تیم تا اخراج محسن فروزان از تیم را شکل داد در نهایت باعث شد تراکتورسازی با تمرکز مناسبی در این بازی حاضر نشود و بعد از دریافت گل از پیکان موفق به جبران آن نشد.

جنجال اما بعد از سوت پایان بازی توسط موعود بنیادی فر شکل گرفت؛ یکی از هواداران تراکتورسازی با عبور از سد نیروی امنیتی حاضر در استادیوم به سمت مسعود شجاعی کاپیتان این تیم رفت و در حرکتی عجیب و باورنکردنی یک سیلی به او زد. در شرایطی شجاعی مات این حرکت مانده بود، دیگر بازیکنان تیم به صحنه وارد شدند و اشکان دژآگه درگیری فیزیکی با این هوادار جنجالی را رقم زد که با دخالت نیروی انتظامی همراه شد.

photo_2019-04-19_20-52-06

photo_2019-04-19_20-50-39

photo_2019-04-19_20-52-01

حرکت این هوادار اما جو استادیوم را کاملا بهم زد. شعارهای تند هواداران این تیم و پرتاب صندلی به سمت زمین باعث شد تا گارد ویژه استادیوم حالت تدافعی بگیرد. لحظاتی بعد زنوزی، مالک این باشگاه هم به وسط چمن رفت و قصد داشت هواداران را به آرامش فرابخواند. هواداران این تیم اما سرخورده از دومین شکست پیاپی که شانس دستیابی آنها به قهرمانی را کاهش داده بود بی توجه به این موضوع به پرتاب صندلی به سمت مالک باشگاه پرداخته و با شعار او را بدرقه کردند تا زنوزی در میان گارد همراهان از جایگاه خارج شود.

photo_2019-04-19_20-51-58

در ادامه، این درگیری‌ها به بیرون استادیوم نیز کشیده شد؛ هواداران خشمگین تراکتورسازی به درگیری با نیروی انتظامی پرداخته تا پای گارد ویژه به میان بیاید. شدت درگیری‌ها تا به این لحظه به حدی بوده که طبق تصاویر و ویدئوهای ارسالی چندین هوادار و نیروی انتظامی با آسیب مواجه شده اند.

photo_2019-04-19_21-35-12

گارد ویژه هم اکنون با حضور در تپه‌های اطراف استادیوم به دنبال متفرق کردن هواداران است و این در حالی است که مقاومت هواداران برای خروج از منطقه موجب شده نیروهای گارد ویژه متوسل به اتومبیل آبپاش برای متفرق کردن هواداران تیم شوند.

1 (5)

2 (4)

3 (4)

4 (5)

 

حجم ویدئو: 4.93M | زمان ویدئو: 00:01:37
تراکتورسازی پلیس ضد شورش جنجال هواداران تراکتور در تبریز درگیری هواداران تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر