کد خبر: 752936 A

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با ایلنا:

مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس در مورد قطع همکاری با یحیوی به خاطر مصاحبه جنجالی‌اش صحبت کرد.

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص مصاحبه امروز یحیوی و آرزوی موفقیت برای استقلال و لغزش پرسپولیس گفت: من این مصاحبه را دیدم ولی هنوز نمی‌دانم واقعاً خود یحیوی این حرف‌ها را زده است یا نه و اگر مشخص شود حرف او بوده قطعاً برخورد و قطع همکاری می‌کنیم.

وی پس از مطلع شدن از اینکه یحیوی در گفتگو با ایلنا گفته‌های خودش را تایید کرده است گفت: اگر اینطور باشد با او قطع همکاری خواهیم کرد. ما در باشگاه خودمان پیشکسوتان زیادی داریم که می‌توانند کمک کنند و قطعاً از نیروهای پرسپولیسی استفاده خواهیم کرد و دلیلی ندارد با این شرایط ادامه همکاری دهیم.

مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس در مورد اینکه چرا یک استقلالی در تیم امید پرسپولیس مشغول فعالیت است عنوان کرد: ایشان قبل از اینکه بنده مسئولیت تیم‌های پایه را داشته باشم در تیم مشغول به فعالیت بود و ما هم دیدیم دارد کارش را انجام می‌دهد به او لطف کردیم و نخواستیم تغییرش بدهیم ولی وقتی متوجه نیست در کجا مشغول فعالیت است دیگر ادامه همکاری ممکن نیست.

پنجعلی در مورد ناراحتی هواداران پرسپولیس از صحبت‌های یحیوی هم گفت: حق دارند ناراحت باشند و من به شخصه از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال محمد پنجعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر