کد خبر: 752686 A

در بازی فردا همه چیز به تلاش دو تیم بستگی دارد

افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار برابر صنعت نفت آبادان، گفت: دیدار فردا اهمیت زیادی برایمان دارد و می‌خواهیم با ادامه موفقیت‌هایمان به یک تیم بزرگ تبدیل شویم.

به گزارش ایلنا، افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بازی فردا دربی خوزستان است که فوق‌العاده جذاب خواهد بود. بارها در مورد شور و اشتیاق مردم آبادان در مورد فوتبال شنیده‌ام و همان جمله معروف‌شان که می‌گویند آبادان برزیلته. این بازی اهمیت زیادی برایمان دارد و می‌خواهیم با ادامه موفقیت‌هایمان به یک تیم بزرگ تبدیل شویم. 

وی افزود: خیلی خوشحالم از اینکه می‌بینم افراد زیادی در ورزشگاه شهدای فولاد تلاش می‌کنند تا امکانات این ورزشگاه تکمیل شود. کارگران در این ورزشگاه شبانه‌روزی کار می‌کنند و این مسئله در بازیکنان تیم انگیزه ایجاد می‌کند. اگر نگاه کنیم این ورزشگاه با چمن خوبی که دارد و فضای خیلی خوبی که در اینجا حاکم است، حسابی لذت می‌بریم. مخصوصاً وقتی که بیش از 30 هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آیند و سه ساعتی خیلی خوب را در اینجا سپری می‌کنند.

سرمربی تیم فولاد با ذکر این نکته که به موفقیت تیمش در آینده امید دارد، گفت: بازی فردا از آن جهت که می‌خواهیم به تیم بهتری تبدیل شویم اهمیت زیادی دارد. از طرفی تیم‌های دیگری وجود دارند که در کنار ما برای رسیدن به جایگاه بهتر در تلاش هستند. برای من سابقه مهم نیست و چیزی که بیشترین اهمیت را دارد انگیزه و تلاش بازیکنانم است. به دنبال این هستیم در بازی‌های آینده بازیکنانی را که شایسته ماندن در تیم هستند شناسایی کنیم. خیلی مهم است که ما بازیکنان با سبک‌های مختلف در تیم‌مان داشته باشیم.

سرمربی تیم فولاد در مورد برنامه‌اش برای رویارویی با نفت آبادان که از تیم‌های انتهای جدولی است و برای سه امتیاز می‌جنگد، گفت: نفت آبادان تیم پرمهره‌ای است و با نگاه به ترکیب آن‌ها می‌توان متوجه این موضوع شد. این تیم شایسته جایگاهی بهتری است. عوامل مختلفی در فوتبال وجود دارد که باعث می‌شود نتوانید از همه توانتان استفاده کنید. در بازی فردا همه چیز به تلاش بستگی دارد و جایگاه دو تیم در جدول تاثیری در نتیجه این دیدار ندارد. 

وی در رابطه با اینکه اگر در فولاد بماند کدام‌یک از بازیکنان فعلی تیمش را حفظ خواهد کرد، یادآور شد: برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفته‌ام، چون خیلی مهم است که بودجه باشگاه چقدر خواهد بود. باید دید هدف باشگاه چه خواهد بود و چه نگاهی به آینده دارد. مطمئناً اگر قرار باشد بازیکنی جذب کنیم باید خیلی بهتر از نفرات فعلی‌مان باشد.

سرمربی تیم فولاد در مورد اینکه آیا از شرایطش در این تیم رضایت دارد یا خیر،‌ عنوان داشت: عاشق کارم هستم و هر موقع با خانواده خود صحبت می‌کنم، می‌گویم که اگر نیاز باشد برای کار کردن به کره ماه هم می‌روم، چون واقعاً عاشق کار خود هستم. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که اهواز را بسیار دوست دارم، چون مردمانش به مانند خود من خونگرم و احساسی هستند.

قطبی با اشاره به استعدادهای فوتبال اهواز و بازیکنان جوان این تیم، گفت: بازیکنان بسیار مستعدی در این منطقه هستند. نکته دیگر که مرا بسیار علاقه‌مند می‌کند در اهواز بمانم وجود چنین استادیوم بزرگ و باکیفیتی در اینجاست. اگر بتوانیم از امکانات حرفه‌ای در این ورزشگاه استفاده کنیم تا به مانند باشگاه‌‌های بزرگ دنیا شود، آن وقت کار بزرگی انجام داده‌ایم. همه‌ی این عوامل در تصمیم من برای ماندن در اهواز تأثیرگذار است.

قطبی در پایان در مورد اینکه آیا باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد داده است یا خیر، تصریح کرد: صحبت‌هایی با باشگاه داشتم اما هنوز در مورد جزئیات بحث نکرده‌ایم. در فاصله چهار هفته‌ای که تا پایان فصل داریم صحبت‌های ما ادامه خواهد داشت. 

 

افشین قطبی صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر