کد خبر: 752458 A

نمی‌دانم اعضای هیئت مدیره چه کار می‌کنند؛

هافبک تیم پرسپولیس با گلایه از مشکلات مالی این تیم، گفت: به عشق هواداران تلاش می‌کنیم اما انتظار داریم مدیریت باشگاه هم پاسخ ما را بدهد.

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بعد از پایان بازی برابر ذوب‌آهن، گفت: در نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد. موقعیت‌هایی هم داشتیم اما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. درست است اختلاف در صدر کم شد اما همه ما تلاش می‌کنیم در پایان فصل قهرمان شویم.بازیکنان و کادرفنی از مدیریت باشگاه گله دارند چون شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنیم. در حالی که 5 هفته تا پایان لیگ مانده فقط 5 درصد دریافتی داشته‌ایم. همه بچه‌ها ناراضی‌اند و امیدوارم مشکلاتمان زودتر حل شود. 

هافبک پرسپولیس در ادامه گفت: هفته گذشته یک پست مشترک در اینستاگرام گذاشتیم و با وجود این مشکلات تا لحظه آخر با تمام وجود و به عشق هواداران بازی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم اما انتظار داریم مدیریت باشگاه هم پاسخ ما را بدهد. در آسیا شرایط خوبی داریم و اگر الاهلی را ببریم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت. 

نوراللهی در ادامه عنوان داشت: دست هواداران درد نکند که از ما حمایت خوبی کردند. می‌خواهیم با قهرمانی پاسخ حمایت هواداران را بدهیم. با این همه، مشکلات زیاد است و همه بچه‌ها شاکی هستند. امیدوارم که مشکلات حل شود چرا که در نیم‌فصل اول با محرومیت و مصدومیت تیم را به فینال آسیا بردیم و در جام حذفی هم جزو 4 تیم هستیم که اگر برنده شویم به فینال خواهیم رسید. از فصل گدشته هم طلب داریم و نمی‌دانم اعضای هیئت مدیره چه کاری انجام می‌دهند. انتظار داریم مشکلات تیم زودتر حل شوند.

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال احمد نورالهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر