کد خبر: 752452 A

نمی‌دانم شجاع با چه کسی درگیر شد؛

قاسم حدادی‌فر بعد از پایان بازی تیمش برابر پرسپولیس، گفت: امروز هر دو تیم رو به بازی مستقیم آوردند و در کل بازی خوبی را شاهد نبودیم.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی‌فر هافبک ذوب‌آهن در مورد تساوی این تیم برابر پرسپولیس، عنوان داشت: بازی برای هر دو تیم سخت بود. فکر می‌کنم چون نتیجه این مسابقه تاثیر چندانی در جایگاه ما نداشت، بیشتر از اینکه برای ما حساس باشد برای بقیه تیم‌ها مهم بود. هر دو تیم رو به بازی مستقیم آوردند و در کل بازی خوبی را شاهد نبودیم.  

وی در ادامه افزود: در این بازی به دنبال نشان دادن شخصیت تیمی خود بودیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم بازی همیشگی ذوب‌آهن را انجام دهیم. هدفمان موفقیت در آسیا است و برای این کار نیاز به حمایت هواداران داریم. تلاش می‌کنیم بازی نه‌چندان خوب امروزمان را برابر الوصل جبران کنیم و امیدوارم هواداران ما را همراهی کنند.

حدادی‌فر در مورد داوری این بازی، گفت: دو مهاجم فیزیکی و سر زن داشتیم و به همین دلیل کار کمی برای داور سخت بود. داور مدام در حال دویدن و رفت و آمد بود که همین اتفاق باعث شد چند صحنه را از دست بدهد. 

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد درگیری شجاع خلیل‌زاده با تعدادی از بازیکنان این تیم در پایان مسابقه، گفت: من چیزی ندیدم. در پایان مسابقه به همراه سایر بازیکنان به سمت تماشاگران رفتیم و سپس هم وارد رختکن شدیم. نمی‌دانم شجاع با چه کسی درگیر شد. وقتی از هم تیمی‌هایم این موضوع را پرسیدم، گفتند زیاد چیز مهمی نبوده‌است. 

قاسم حدادی‌فر در پایان، گفت: تمام هدف ما موفقیت در آسیا است. بازی سخت و حساسی با الوصل داریم و امیدوارم هواداران در این بازی از تیم حمایت کنند تا موفق شویم. 

 

لیگ برتر فوتبال ذوب‌آهن اصفهان قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر