کد خبر: 752447 A

حتی اگر تراکتورسازی ببرد هم سه امتیاز جلوتریم؛

سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی برابر ذوب‌آهن، در مورد حضور روی نیمکت تیم ملی، گفت:متوجه نمی شوم چه ارتباطی به من دارد؟ شما که خبرنگاری بهتر از من می دانید.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی برابر ذوب‌آهن در نشست خبری، گفت: بابت غیبت در کنفرانس دیروز عذرخواهی می کنم. درباره بازی امروز باید بگویم که از میزبان خودمان بابت زمین قدردانی می کنم. همه چیز اینجا عالی بود. شرایط استادیوم هم خیلی خوب بود. از هواداران خودمان قدردانی می کنم که امروز حمایت خوبی از ما کردند. در نیمه اول آن طور که باید مثل قهرمان بازی می کردیم نبودیم.

برانکو در ادامه با اشاره به بازی بد تیمش در نیمه اول، عنوان داشت: در نیمه اول ما بدترین بازی خودمان را انجام دادیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بهتر کار کردیم. طبیعتاً وقتی در بیرون از خانه بازی می‌کنیم کار سخت می‌شود. می‌دانستیم حریف قدرتمندی در انتظار ما است. به هر حال تیم ذوب‌آهن چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا خوب ظاهر شده و نشان دادند که قدرت زیادی دارند اما من به بازیکنانم بابت کسب یک امتیاز تبریک می‌گویم چون هر امتیازی که بگیریم مهم است. من پیش از این هم گفته بودم که هنوز خیلی مانده تا قهرمان لیگ مشخص شود و آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می‌کند که چه تیمی قهرمان خواهد شد.

برانکو در ادامه با اشاره به اینکه با این تساوی کار پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر سخت شد، گفت: بله طبیعی است که کار سخت باشد و ما انتظار نداریم که همه چیز آسان پیش برود. حتی اگر سخت‌ترین شرایط را در نظر بگیریم و تراکتورسازی هم برنده شود باز هم ما سه امتیاز از رقبا جلوتریم. البته بازی سختی با سپاهان در تهران و بازی سختی با تراکتورسازی در تبریز داریم و بازی سختی مقابل ماشین‌سازی در تهران هم خواهیم داشت اما اگر بخواهیم قهرمان شویم باید همه تیم‌ها را ببریم.

برانکو هم‌چنین در مورد طلسم شکست دادن ذوب‌آهن در اصفهان، تصریح کرد: دلیل خاصی ندارد اما از وقتی که من مربی پرسپولیس شدم نتوانستیم ذوب‌آهن را در اصفهان ببریم.

سرمربی پرسپولیس افزود: بازیکنان خسته بودند شاید کمی خستگی داشته‌اند. خودتان می‌دانید لحظات فشرده‌ای داریم اما دنبال توجیه و بهانه نیستیم. 

برانکو در ادامه در مورد دلیل اینکه پرسپولیس با اتوبوس به اصفهان سفر کرد، عنوان داشت: به دلیل اینکه پروازها دیر وقت بود و به ساعت تیم نمی‌خورد با اتوبوس به اصفهان سفر کردیم. خودمان خواستیم با اتوبوس بیاییم اما برگشت با هواپیماست. ما دنبال بهانه نیستیم و این صحبت‌ها برایمان جالب است.

سرمربی پرسپولیس در مورد نمایش متفاوت تیمش در دو نیمه این دیدار، گفت: نیمه اول خیلی بد بودیم اما نیمه دوم 4، 5 موقعیت صد درصد گل داشتیم که یکی از آنها ثانیه‌های آخر بازی بود. اگر نیمه اول هم مثل نیمه دوم بودیم حتماً بازی را می‌بردیم. این اواخر ذوب‌آهن نتایج خوبی در لیگ خودمان و در لیگ قهرمانان داشت اما شرایطش در جدول طوری نبود که بالا یا پایین برود. آنها برای افتخار خودشان، خانواده‌شان و هواداران بازی می‌کنند.

برانکو در مورد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی، گفت: متوجه نمی شوم چه ارتباطی بهم دارد؟ شما که خبرنگاری بهتر از من می دانید.

وی افزود: ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم و کار کرده بودیم اما همیشه نمی‌شود عالی بود. حتی موقعیت هم داشتیم که گل بزنیم هر چند که حریف هم زحمت می‌کشد و تمرین می‌کند. 

برانکو در مورد اینکه آیا از قهرمانی زودهنگام خوشحال خواهد شد یا خیر، گفت: برای من عجیب است که تیمی قهرمان شود اما خوشحالی نکند. معمولاً تیم‌هایی که قهرمان شوند خوشحال می‌شوند و ما هم قهرمان شویم خوشحال می‌شویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه نتیجه بازی امروز عادلانه بود یا خیر، گفت: نتیجه بازی همیشه عادلانه است. 

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ ذوب آهن اصفهان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر