کد خبر: 752187 A

داستان متفاوت مسی و رونالدو در این فصل؛

لیونل مسی ار می‌توان به نوعی مرد رکوردهای دنیا فوتبال دانست؛ بازیکنی که اگر این فصل قهرمان اروپا شود رکورد جدیدی را ثبت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای دو ابر ستاره فوتبال دنیا دو روی متفاوت داشت. در شبی که لیونل مسی با درخشش خود بارسلونا را بعد از سه فصل ناکامی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رساند؛ رونالدو با وجود گلزنی برابر آژاکس نتوانست مانع شکست یوونتوس شود و برای اولین بار از فصل 2006/07 بود که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نرسید. 

رونالدو که با 5 قهرمانی (چهار قهرمانی با رئال مادرید و یک قهرمانی با منچستر یونایتد) از رکورداران قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است با حذف تیمش از رقابت‌های این فصل اروپا نمی‌تواند هم‌چون سه فصل گذشته به جام قهرمانی برسد. 

از طرف دیگر لیونل مسی تجربه 4 قهرمانی با کاتالان‌ها در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد و باتوجه به اینکه بارسلونا یکی از آماده‌ترین تیم‌های این فصل لیگ قهرمانان اروپا است شانس زیادی برای رسیدن به پنجمین قهرمانی خود در اروپا با لباس آبی و اناری‌ها دارد. مسی در صورتی که بتواند تیمش را به سمت رسیدن به جام قهرمانی هدایت کند، برای پنجمین بار قهرمان اروپا خواهد شد تا با ستاره پرتغالی در این رکورد برابری کند. 

بارسلونا کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان اروپا لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر