کد خبر: 752166 A

مدیر تیم ملى فوتبال امید ایران با اشاره به آخرین وضعیت این تیم گفت:هدف فدراسیون فوتبال و کمیته المپیک ساختن تیمى قدرتمند است که بتواند تاریخساز باشد.

به گزارش ایلنا،حمید استیلى در خصوص نشست روز گذشته با حضور رئیس کمیته ملى المپیک و رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت:جلسه بسیار خوبى در حضور آقایان صالحى امیرى و تاج داشتیم که پیرامون تیم امید و برنامه هاى آماده سازى تیم صحبت شد. همه این جمع تنها یک هدف دارند و آن ساختن تیمى قدرتمند و تاریخساز است که بتواند این طلسم را بشکند. در جلسه بر ضرورت حمایت همه جانبه از تیم تاکید شد و امیدواریم این حمایت ها موجب موفقیت تیم امید شود.

مدیر تیم ملى فوتبال امید در خصوص اخبارى که پیرامون تغییرات کادر فنى تیم امید منتشر شده اظهار داشت:هیچ تغییرى ایجاد نشده و آقاى کرانچار هم برنامه هاى خودشان را براى آماده سازى تیم ارائه کردند. این برنامه ها و همینطور عملکرد سرمربى و کادر فنى در جلسه کمیته فنى مورد ارزیابى قرار مى گیرد که این یک روال همیشگى است. کمیته فنى در پایان مسابقات عملکرد تمامى تیم هاى ملى را مورد بررسى قرار مى دهد و در این خصوص اعلام نظر مى کند.

استیلى در پایان گفت:اولین هدف ما این است که زمان را از دست ندهیم و امیدوارم در پایان مسابقات لیگ خیلى زود برنامه هاى آماده سازى خودمان را براى حضور قدرتمندانه در رقابت هاى نهایى مقدماتى المپیک آغاز کنیم.یکى از اقدامات مهم شناسایى بازیکنانى است که در سطوح مختلف حضور دارند و هنوز دیده نشده اند.تلاش براى بررسى وضعیت این بازیکنان هم دنبال مى شود تا بهترین نفرات انتخاب شوند.

 

مهدی تاج حمید استیلى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر