کد خبر: 751987 A

سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که این روزها بیشتر در ترکیب ثابت آبی‌پوشان مورد استفاده قرار می‌گیرد، آمار فوق‌العاده‌ای از خود به جای گذاشته است.

به گزارش ایلنا، سیدحسین حسینی در این فصل ۸ بار برای آبی‌پوشان به میدان رفته و در این ۸ بازی تنها ۳ گل در ۳ بازی دریافت کرده و ۵ بار موفق به ثبت کلین‌شیت شده است. در ۸ دیداری که استقلال با حسینی به میدان رفته، ۶ پیروزی، یک مساوی و تنها یک شکست برای این تیم به دست آمده تا شاگردان شفر با حسینی در لیگ برتر ۱۹ امتیاز از ۲۴ امتیاز ممکن را گرفته باشند که این را می‌توان آماری فوق‌العاده دانست. 

حسینی تا این هفته در لیگ برتر 2بار مقابل سپاهان، 2 بار مقابل سایپا و یکبار هم مقابل تیم‌های فولاد، سپیدرود، نفت مسجدسلیمان و نساجی به میدان رفته است. دروازه حسینی در هر یک از این 3 بازی مقابل سپاهان، سایپا و فولاد یک بار باز شد و در 5 بازی مقابل سپیدرود، نفت مسجدسلیمان، نساجی، سایپا و سپاهان کلین‌شیت کرد. و نکته آخر این‌که دروازه سیدحسین حسینی تنها یک بار و آن هم مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی باز شده و در 2 مورد دیگر دروازه او در بازی‌های خارج از خانه باز شده است.

 

استقلال سید حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر