کد خبر: 751968 A

از ملوان می‌ترسیدیم؛

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: روز آخر بازی‌ها کنار ساحل صعودمان را جشن می‌گیریم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر بعد از برد برابر ملوان، گفت: در این بازی محکوم به برد بودیم. قبل از بازی از ملوان می‌ترسیدیم و  می‌دانستیم تیم جوان، باانگیزه و شادابی است. هفته قبل برابر آلومینیوم بازی شجاعانه‌ای انجام دادند و به اینجا آمده بودند که نشان دهند می‌توانند جلوی تیم‌های بالای جدول را بگیرند. 

ویسی در ادامه گفت: مقابل تماشاگرانمان بسیار با وجود بازی کردیم و بچه‌ها احساس مسولیت کردند. دین خودمان را به تماشاگران ادا کردیم و امیدوارم با ۳ امتیاز هفته آخر لیگ برتری شویم. به بچه‌های تیمم تبریک می‌گویم. به تماشاگرانمان تبریک می‌گویم‌. همین‌طور به ملوان تبریک می‌گویم چون تیمشان شکل خوبی داشت و جوانمردانه بازی کرد. خوشحالم از اینکه چنین تیم‌هایی در لیگ یک حضور دارند. 

ویسی در مورد اینکه مربی ملوان اعتقاد داشت گل اول شاهین آفساید بوده، گفت: نمی‌دانم چون اینقدر تحت تاثیر جو بازی بودم که نفهمیدم. صحنه‌های بازی را در خانه و بعد از بازی می‌بینم. در هفته‌های اخیر حتی وقتی داور به ضرر ما سوت زده اعتراضی نداشتم.

ویسی در مورد نتایج سایر بازی‌ها و شانس این تیم برای صعود به لیگ برتر، عنوان داشت: کاری به نتایج بقیه تیم‌ها نداریم‌. یکی از رقیبان از کورس خارج شد و هفته بعد با این تیم بازی داریم. با تمام وجود در بازی بعد حاضر می‌شویم. با حمایت مسولین، شورای شهر، شهردار محترم، مدیریت باشگاه، شما رسانه‌ها و هواداران عزیزمان انشالله به لیگ برتر صعود می‌کنیم. لیاقت این مردم این است که تیمی در لیگ برتر داشته باشند. به رقیب‌ها کاری نداریم و فقط به صعود فکر می‌کنیم. 

ویسی در مورد نظارت فدراسیون بر هفته آخر بازی‌ها، گفت: اگر بازی‌مان را ببریم کاری به هفته آخر نداریم و روز آخر بازی‌ها کنار ساحل صعودمان را جشن می‌گیریم.

ویسی در پایان در مورد احتمال صعود تیمش به لیگ برتر، اظهار داشت: از همان روز اول گفتم که تمام وجودمان را برای صعود می‌گذاریم. گام به گام پیش رفتیم و ناپلئونی خودمان را به بالای جدول رساندیم. اگر خودمان بخواهیم صعود به لیگ برتر دست خودمان است و می‌خواهیم‌. ۱۰ بازی اینجا هستم و کم‌ترین گل خورده را داریم و تا اینجا باختی هم نداشتیم. دلیل این اتفاق وجود بچه‌ها، تماشاگران و شما عزیزان است. با همین خواستن و شور ادامه می‌دهیم.

 

عبدالله ویسی شاهین شهرداری بوشهر لیگ دسته اول آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر