کد خبر: 751951 A

سرمربی گل ریحان البرز گفت: تنها پیش بینی که دارم این است تا حد توانمان بجنگیم. انشالله خدا کمک کند و به لیگ برتر صعود کنیم.

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی سرمربی تیم گل ریحان البرز بعد از برد برابر سرخپوشان پاکدشت، گفت: موفق شدیم خط حمله حریف که نقطه قوتش هم بود را خیلی خوب ببندیم. این تیم 47 گل زده داشت و بهترین خط حمله لیگ بود اما بازیکنان ما شرح وظایفشان را خوب انجام دادند و موفق بودیم. باید اذعان کنیم حریف هم تیم خیلی خوبی بود. 

حسینی در ادامه در مورد اینکه خوب بودن چمن ورزشگاه این اجازه را داد که تیمش روی زمین و تاکتیکی بازی کند، گفت: چند بازی را در گل و لای انجام دادیم و به زمین رسیدگی نشد که باعث شد چمن آسیب ببیند. اما خداروشکر امروز اوضاع زمین خوب بود و توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. هر دو تیم به دنبال بازی زیبا بودند و خوب بودن شرایط چمن هم به این موضوع کمک کرد. جا دارد از مسئولان تربیت بدنی استان البرز به خاطر این موضوع تشکر کنم. 

سرمربی گل ریحان در مورد پیش بینی خود از دو هفته پایانی، گفت: تنها پیش بینی که دارم این است تا حد توانمان بجنگیم. انشالله خدا کمک کند و به لیگ برتر صعود کنیم.

مجتبی حسینی لیگ دسته اول آزادگان گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر