کد خبر: 751651 A

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی می‎‌گوید با وجود اینکه مصدوم و محرومی ندارد با آمادگی کامل شاگردانش مقابل استقلال تهران به میدان خواهد رفت.

محمدرضا مهاجری که نمی‌تواند در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران شرکت کند می‌گوید بازیکنان شرایط مناسبی برای بازی فردا دارند. با مهاجری درباره بازی فردا گفت و گو کردیم که در ادامه می‌خوانید:

* شرایط ماشین‌سازی چطور است؟

شرایط ما خوب است. تمرینات خوبی را انجام دادیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا مقابل استقلال به نتیجه خوبی برسیم.

* شما در ادامه با همه تیم‌های بالای جدول بازی دارید همیشه هم به نوعی استقلال را درگذشته دنبال می‌کردید اما الان به نوعی شما تعیین‌کننده هستید.

به نظر من هر تیمی خودش تعیین‌کننده است و سرنوشت هر تیمی دست خودش است. ما هم سختی‌هایی داریم و سعی‌مان این است که به جایگاه خوبی در جدول برسیم.

* آیا مصدوم و محروم هم دارید؟

خوشبختانه محروم و مصدوم نداریم و تمام بازیکنان حضور دارند و خیلی هم خوب تمرین کردند به طوری که در انتخاب بازیکنان برای بازی با استقلال مشکل داریم و با تمام قوا در این بازی حضور پیدا می‌کنیم.

* شما درگذشته پیگیر استقلال بودید و الان هم می‌شود گفت سرنوشت قهرمانی احتمالی دست شما است. درست است؟

سرنوشت استقلال دست ما نیست چون به غیر از ما 4 بازی دیگر هم دارد. سرنوشت هر تیمی دست خودش است و اینطور نیست که ما سرنوشت تیمی را بخواهیم تغییر دهیم. استقلال تیم خوبی است، مهره‌های خوبی دارد و بازی‌های خوبی را هم انجام می‌دهد.

* اگر این بازی را ببرید تا رده هشتم صعود خواهید کرد.

بله، ما تمام سعی خودمان را می‌کنیم تا به رتبه‌ تک‌رقمی در جدول برسیم. از اول فصل به دنبال چنین رتبه‌ای بودیم و بازیکنان ما چنین پتانسیلی دارند تا این هدف محقق شود.

ماشین‌سازی رضامهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر