کد خبر: 751645 A

مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است آنها امشب در ورزشگاه نیوکمپ برابر بارسلونا کامبک خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، مارکوس رشفورد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد درباره بازی امشب مقابل بارسلونا در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: خیلی‌ها می‌گویند که نتیجه بازی رفت ناامید کننده است، اما شما باید استقامت داشته باشید و بدانید که این مرحله در دو بازی برگزار می‌شود.

او ادامه داد: بازی رفت یک بازی دشوار بود اما من فکر می‌کنم که ما به برخی موقعیت‌های شایسته رسیدیم؛ ما فقط تلاش کردیم فرصت‌های روشن و واضح را ایجاد کنیم. ما به عنوان یک تیم شناخته شده هستیم که باید در مرحله دوم با یک ذهنیت مثبت وارد عمل شویم و ماموریت را انجام دهیم.

مهاجم جوان شیاطین سرخ در پاسخ به این سوال که از بازی رفت چه درس‌هایی گرفته اند گفت: من فکر می‌کنم ما باید کارها را به عنوان یک تیم انجام دهیم. وقتی توپ در اختیار آنها قرار دارد ما باید پرس کنیم و این باید از سوی تمام بازیکنان انجام شود. وقتی توپ را می‌گیریم و ما حمله می‌کنیم، باید همه چیز را به سمت جلو پیش ببریم. بنابراین اگر توپ را از دست بدهیم، می‌توانیم آن را به سرعت دوباره در اختیار بگیریم. آنها یک تیم برتر با بازیکنان برتر هستند و ما می دانستیم که این مسابقه دشوار است. آنها در نیمه اول گلزنی کرده بودند اما بازی خیلی خوب پیش رفت.

رشفورد درخصوص عملکرد اسکات مک تامینی و مهار لیونل مسی گفت: این زیبایی فوتبال است. یک روز همه می‌توانند خوب باشند و اسکات نمایش خوبی داشت و لیاقت آنچه به دست آورد را داشت. اما او همچنان در حال ساختن است و به دنبال بازی‌های بعدی است.

او در این خصوص که برای بازی در نیوکمپ چه نقدار از اعتماد به نفس کامبک در پاریس را دارند، گتف: ما همیشه از آن اطمینان می گیریم اما ما همچنین درک می کنیم که این پاری سن ژرمن نیست، این یک بازی متفاوت و فضای کاملا متفاوت است. برای این بازی اعتماد به نفس خوبی داریم و اگر به دنبال برنده شدن هستیم متفاوت‌تر از آنچه در پاریس انجام دادیم خواهد بود. ما باید اکنون گذشته را فراموش کنیم. ما می‌دانیم که قبلا آن را انجام داده‌ایم. 

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر