کد خبر: 751155 A

عملکرد خیره‌کننده هافبک آفریقایی در لباس آبی؛

با وجود اینکه عملکرد پاتوسی در ترکیب استقلال فوق‌العاده بوده این نگرانی در مورد ماندن او در جمع آبی‌پوشان و تمدید قراردادش وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پاتوسی چهارمین گل خود را در لیگ برتر برای این تیم زد تا در کنار وریا غفوری بهترین گلزن فصل آبی‌پوشان باشد.

پاتوسی پیش از این ۳ بار هم در لیگ برتر برای استقلال پاس گل داده بود تا از این حیث نیز در کنار غفوری قرار گیرد. در پایان هفته بیست و پنجم وریا غفوری و آیاندا پاتوسی هر کدام با ۴ گل و ۳ پاس گل تأثیرگذارترین و امتیازآورترین بازیکنان این تیم هستند.

این در حالی است که غفوری ۱۵۳۸ و پاتوسی ۶۹۱ دقیقه در لیگ برتر برای این تیم به میدان رفته‌اند. می‌توان اینطور گفت که پاتوسی بهترین خرید استقلال در فصل جاری بوده است و به خوبی توانسته یاد و خاطره تیام را زنده کند.

گل دقیقه 97 این بازیکن به سپاهان شاید شیرین‌ترین گل این فصل استقلال بود که بیش از پیش باعث محبوبیت این بازیکن شد.

اما در خصوص پاتوسی این نگرانی وجود دارد که در آخر فصل مسوولان استقلال در حفظ او ناکام بمانند، اتفاقی که برای تیام افتاد. هرچند که طی روزهای گذشته فتحی مدیرعامل استقلال در صحبت‌های خود عنوان کرده که نگرانی در این زمینه وجود ندارد، اما فصل پیش در خصوص تیام هم این صحبت‌ها مطرح شد در حالی که انتهای فصل این بازیکن از استقلال رفت.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران آیاندا پاتوسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر