کد خبر: 751049 A

می‌توانیم یکی از شانس‌های قهرمانی باشیم

امید نورافکن هافبک استقلال این روزها در ترکیب ثابت این تیم در هر پستی که کادر فنی صلاح بداند از او استفاده می‌کند و او هم ارائه‌گر بهترین بازی‌ها است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امید نورافکن هافبک استقلال این روزها در ترکیب ثابت این تیم در هر پستی که کادر فنی صلاح بداند از او استفاده می‌کند و او هم ارائه‌گر بهترین بازی‌ها است. با نورافکن درخصوص برد مقابل سپاهان، همچنین شرایط این روزهای استقلال و بازی حساس پیش‌رو مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا همکلام شدیم.

* برد باارزشی را مقابل سپاهان اصفهان کسب کردید. چه صحبتی در این باره دارید؟

خدا را شکر توانستیم در یک بازی حساس که به نوعی 6 امتیازی بود، برد را کسب کنیم. این پیروزی در ادامه لیگ به ما خیلی کمک خواهد کرد زیرا که سپاهان یکی از رقیبان مستقیم ما در راه کسب عنوان قهرمانی است.

* یعنی شما معتقدید استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟

چرا نداشته باشد؟ هنوز 15 امتیاز تا پایان فصل باقی مانده و اگر بتوانیم بر آنها پیروز شویم می‌توانیم یکی از شانس‌های قهرمانی باشیم. اگر به یاد داشته باشید در سال‌های گذشته همیشه قهرمان در هفته‌های پایانی مشخص شده است.

* شما یک بازی سخت هم باید مقابل ماشین‌سازی متحول شده در نیم‌فصل دوم برگزار کنید نظرتان چیست

به نظر من آن بازی خیلی سخت است و به نوعی مهمتر از بازی مقابل سپاهان است. ما باید در آن مسابقه پیروز شویم. البته همان‌طور که گفتم بازی‌ها در هفته‌های پایانی حساس شده و هیچ تیمی هم دوست ندارد امتیاز از دست بدهد.

* فشردگی‌های بازی‌های لیگ آسیبی به شما نمی‌رساند؟

این فشردگی برای همه تیم‌های لیگ است و برنامه‌ریزی‌ای است که سازمان لیگ انجام داده است. ما سپاهان را بردیم و 4 روز بعد باید با ماشین‌سازی بازی کنیم و دوباره 4 روز بعد باید در امارات به مصاف الهلال برویم.

* درخصوص تیم الهلال صحبت کردید. فکر می‌کردید در بازی رفت مقابل آنها پیروز شوید؟

می‌دانستیم که بازی سختی مقابل آنها داریم و باید پیروز شویم تا به جدول لیگ قهرمانان بازگردیم. استفاده بهینه‌ای از موقعیت‌های‌مان کردیم تا 3 امتیاز را کسب کنیم اما مهمتر این است که این اتفاق باید در بازی برگشت هم بیفتد چون ما برای صعود از این گروه نیاز مبرمی به برد در این بازی داریم. اگر بتوانیم مقابل الهلال نتیجه لازم را بگیریم و الدوحیل را در بازی خانگی‌مان شکست دهیم، انشاالله یکی از تیم‌های صعودکننده خواهیم بود.

* چند وقتی است در ترکیب استقلال به اصطلاح فوتبالی‌ها جا افتاده‌ای ودر پست های مختلف بازی می کنی.

تمام تلاشم را می‌کنم که نظر مساعد کادر فنی را برای حضور ثابت در ترکیب استقلال جلب کنم. خدا را شکر شرایط خوبی دارم و تمام تلاشم این است که بتوانم بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام دهم. سایر بازیکنان هم همین دیدگاه را دارند تا بتوانیم موفقیت را کسب کنیم. خیلی دوست دارم امسال در پایان لیگ عنوان خوبی کسب کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

استقلال امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر